REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

“En Büyük İdealimiz Çalışanlarımızın Tekkeköy İlçesinde İkamet Etmesidir”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“En Büyük İdealimiz Çalışanlarımızın Tekkeköy İlçesinde İkamet Etmesidir”
1.021
12 Şubat 2014 - 11:24
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hasan Togar seçim çalışmalarına Organize Sanayi Bölgesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi firması çalışanları ile yemekte buluştu.

Konuşmasının başında bu ince davet için Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi firması yetkilileri teşekkür ederek başlayan Togar sözlerine şöyle devam etti.

“Burada siz değerli çalışanlarla birlikte öğle yemeği yemek bizim için büyük bir mutluluktur. Bizde Allahın izni ile sizin çalışma imkanı bulduğunuz bu ilçenin Belediye Başkanlığına talibiz. Sizler bu bölgenin gelişimini iyi bilmektesiniz çünkü her gün işinize gelip gitmektesiniz. Bu gelişmeye rağmen belediyecilik hizmetleri bu gelişmenin ne yazık ki gerisinde kalmıştır. Sizler ki bu işyerlerine ulaşmak için gece gündüz denemeden bu yolları kat etmektesiniz özellikle geceleri bu bölge tamamen kendi kaderine terk edilmiş durumdadır. Yollarında ne bir aydınlatma nede doğru dürüst kaldırım bulunmamaktadır. Daha kötüsü sokak köpekleri geceleri bu bölgenin çalışanları için korkulu rüya haline gelmiştir. Siz ki buranın çalışanları olarak geceleri çalışanlar için işe gelmek tam bir işkenceye dönüşmüştür. Hem gece karanlığı acaba bir araba gelir bize çarpar mı korkusu yada acaba sokak köpekleri  bana bir şey yapar mı korkusu ile iş yerlerinize gelmektesiniz. Sizin bu sağlıksız koşullarda iş yerlerinize ulaşmanıza bizim gönlümüz razı olmamaktadır. Allahın izni ile 30 Mart yerel seçimlerinde belediyeyi aldığımız zaman sizin bu korkulu rüyalarınıza derman olacağız.”

“Organize Sanayi Bölgesinin ve Sanayi bölgelerinin çevre temizlikleri ne yazık ki içler acısıdır. Bir belediyenin asli görevi olan çevre temizliği konusunda bile mevcut belediyemiz ne yazık ki sınıfta kalmıştır. Samsun ilinin çoğuna iş imkanı sağlayan bir bölgenin belediyecilik hizmetlerini en iyi şekilde alması gerektiğini düşünmekteyiz. Şüphesiz ki çoğunuz gündüzleri bizim misafirimiz olarak bu ilçeye gelmektesiniz ve geceleri de evlerinize gitmektesiniz. Türk insanın en önemli özelliklerinden biri olan misafirperverlik bizim belediyecilik anlayışımızda bu bölgede tam anlamıyla yaşanacaktır.”

“Biliyoruz ki çalışanlarımızın çoğu Samsun merkezden iş yerlerine gelmektedir. Bizim en büyük ideallerimizden biride sizleri Tekkeköy ilçesinde ikamet etmenizdir. İktidara geldiğimiz zaman ilk yapacağımız işlerden biri de TOKİ ile görüşmelerde bulunup çalışanlar için ucuz konut imkanı ile sizleri ev sahibi yaptırmaktır. Misafir olarak geldiğiniz bu ilçeye inşallah bizden sonra kendi evinizde bir Tekkeköy sakini olarak bizleri onurlandıracaksınız.” diyerek sözlerini tamamlamıştır.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.