REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Erdoğan Tok, “Akıllı Hizmet, Halka Konfor Getirecek”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Erdoğan Tok, “Akıllı Hizmet, Halka Konfor Getirecek”
1.406
13 Şubat 2014 - 17:57
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İlkadım ilçesine yakışan yeni belediye hizmet binasını ‘Akıllı Belediyecilik’  kapsamında hayata geçireceklerini ifade eden Tok, Yeni belediye hizmet binasını akıllı duruma getirerek tüm sistemleri tek merkezden ve en son teknolojiyi kullanarak yöneteceklerini söyledi.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Karadeniz, Güzeldere ve Adalet Mahallesindeki ev toplantılarına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Göreve geldiklerinde yapacakları ilk işin Yeni Belediye Hizmet Binası yapmak olduğunu söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, İlkadım ilçemize yakışan bir belediye hizmet binasına acil ihtiyaç olduğuna dikkat çekti.

erdogantok2

“İLK İŞİMİZ, YENİ BELEDİYE HİZMET BİNASI”

Beş yıl boyunca İlkadım Belediye Hizmet Binasının yapılmayışının en büyük sıkıntısını halkın yaşadığına dikkat çeken Erdoğan Tok, ” Vatandaş iki belediye hizmet binası arasında beş yıl boyunca gel-git yaşadı. Vatandaş, Gazi Hizmet Binasına gidiyor. Belediye Başkanı İlkadım’da deniliyor. Vatandaş, İlkadım’a gidiyor. Belediye Başkanı Gazi’de deniliyor. Vatandaş haliyle, Belediye Başkanına ulaşmakta güçlük çekiyor. Biz, göreve geldiğimizde halkımızı bu güçlükten kurtaracağız. İki makamı teke indireceğiz. 30 Marttan sonra o makam halkın makamı olacak. Halkımız, Belediye Başkanına rahat ulaşacak. İlkadım İlçemize yakışan modern, teknolojik imkanlara sahip, kurumsal akıllı belediye hizmet binası inşa edeceğiz. Geldiğimizde ilk işimiz yeni belediye hizmet binası yapmak olacak.” dedi.

” İLKADIM’A AKILLI HİZMETLER”

Akıllı Belediyecilik kapsamında Elektronik Belge Yönetim Sistemi başta olmak üzere E-İmar uygulamaları, Kent Bilgi Sistemi, Coğrafi Bilgi Sistemi, Mobil Belediyecilik, Dijital Arşivleme gibi sistemler ile çalışmaların bir bütün olarak akıllandırılacağını ifade eden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, ” İlkadım ilçesine yakışan bir belediye hizmet binasını ‘Akıllı Belediyecilik’  kapsamında yeni ve teknolojik  uygulamaları da hayata geçireceğiz. Bizim, en önemli sorumluluğumuz, ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın hayat standartlarını yükseltmektir. Gayemiz, yaşadığımız teknoloji ve bilişim çağında bu teknolojik gelişmeleri kendi bölgemize adapte etmek suretiyle vatandaşımıza daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmak. Yeni ve modern uygulamalarla kurumsal dönüşümü sağlayarak, çağımızın modern teknolojik imkanlarından faydalanacağız. Vatandaşlarımıza hızlı ve eşit ve adaletli hizmet vereceğiz. Bu yeni uygulamalarımızla vatandaşımız, imar, ruhsat, emlak gibi işlerini belediyeye gelmelerine gerek kalmadan internetin olduğu her yerden halledebilecekler. Yeni hizmet binamız içinde bilginin yönetileceği teknolojik imkanların en üst seviye kullanılacağı modern bir belediye binası olacak.” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.