REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Erdoğan Tok, “Gençlerimiz, Yarınların Teminatıdır”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Erdoğan Tok, “Gençlerimiz, Yarınların Teminatıdır”
1.254
12 Şubat 2014 - 9:57
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Semerkand Vakfı’nın hayır kermesini ziyaret eden Tok, Gençleri ilgilendiren projeler ürettiklerini belirterek, “Biz, gençliğe hizmet eden onları kucaklayan bu tür vakıf hizmetlerini önemsiyor ve destekliyoruz. Alllah yollarını her daim açık etsin” diye konuştu.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok ve AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Semerkand Vakfı’nın Kadıköy Mahallesi Osmaniye Caddesi’nde açılan kermesi ziyaret etti.

TOK VE BAKIR’A İLGİ YOĞUN
AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır ile birlikte hayır kermesini ziyaret eden Erdoğan Tok’a ve Milletvekili Tülay Bakır’a ilgi yoğundu. AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok’a çıkmış olduğu hizmet yolunda başarılar dileyen Semerkand Vakfı kermes görevlileri, “Yüce Rabbim, vatana ve millete en hayırlı ve en güzel hizmetleri sunanları hizmete layık görsün” diyerek başarı dileklerini iletti.

TAKDİRE ŞAYAN BİR HİZMET
Semerkand Vakfı’nın tertip ettikleri organizasyonlarla gençlere yönelik güzel ve faydalı işlere imza attığını söyleyen AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, “Semerkad Vakfı’nın toplumumuzun önemli ve büyük bir kitlesini oluşturan gençleri, müspet ilimle tanıştırıyor. Gençlere kucak açarak, onlara sahip çıkmaları takdire şayan bir hizmettir. AK Parti olarak, bu tür kucaklayıcı ilim merkezlerini önemsiyoruz. Gençleri kötü ortamlardan çekerek, onların sosyalleşmesine öncülük eden bu tür organizsyonları AK Parti olarak her zaman destekliyoruz. ” dedi.

SEMERKAND VAKFIYLA ‘ORTAK PROJE’ ÖNERİSİ
Gençleri önemsediklerini ifade eden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, “Yarınların teminatı gençlerimizi, topluma kazandıracak proje ve faaliyetleri önemsiyoruz. Gençlerimize yüreklerini açan bu tür vakıf hizmetlerini faydalı buluyorum. Bu tür vakıf hizmetlerini ilim yuvaları olarak görüyorum. Allah, nasip ederse sizlerin desteğiyle bu tür hayırlı hizmetler için ortak projeler üreteceğimize inanıyorum.” diye konuştu.

TOK’TAN GENÇLİK MERKEZİ PROJESİ
Halkın teveccühüyle gençlik merkezleri projesini hayata geçireceklerini söyleyen Tok, “Gençlerimizin beden ve ruh sağlığını korumak, sosyo-kültürel gelişimlerini desteklemek, ilgi alanları doğrultusunda eğitimlerine katkı sağlamak ve beceri kazandırmak amacıyla Gençlik Merkezleri inşa edeceğiz. Bu merkezle gençlerimiz, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, yaratıcılıklarını da kullanacak. Ürettiklerini, yine merkez içinde sunma ve sergileme fırsatı bulacak.” ifadelerini kullandı.

tok1

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.