REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Erdoğan Tok: “Kentin Ortak Sesi ve Halkın Neferiyiz”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Erdoğan Tok: “Kentin Ortak Sesi ve Halkın Neferiyiz”
1.034
17 Şubat 2014 - 13:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kentin geleceğine yönelik kararları ortak akıl etrafında şekillendireceklerini söyleyen Tok, ” Ben bilirim zihniyetine son vererek, kentin sesine kulak veren adımlar atacağız.” dedi

Mahalle ve ev toplantılarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok’a ilgi ve teveccüh gün geçtikçe artıyor.

“ORTAK AKIL VE SAMSUNLULUK SİNERJİSİ”

Mikro milliyetçilik anlayışının ‘kentlilik bilincine’ zarar verdiğini söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Farklı kültürlere sahip insanların ‘Samsunluluk ruhu’ ekseninde ortak akıl etrafında buluşması gerektiğini ifade etti.
Beş yıllık belediye başkanlığı görevi içersinde hiç bir zaman ‘ayrımcılık’ yapmadığını kaydeden Tok, ” Hiçbir zaman etnik ayrımcılık ve partizanlık yapmadım. Kimseyi küçük görmedim. Benim beş yıllık belediye başkanlığı dönemimde, beni en iyi Kavaklı kardeşlerim tanır. Hep onlarla iç içe oldum. Cenazelerinde, düğünlerinde hep yanlarındaydım. Biz yaratılanı, yaratandan ötürü seviyoruz. Onlar beni iyi tanıyor. Bende onları çok iyi tanıyorum. Aday olmamla birlikte iyi bir sinerji yakaladık. Ahmet Okuyucu ağabeyimizle birlikte çok güzel bir atmosfer oluşturduk.” diye konuştu.

“KENTİN ORTAK SESİYİZ”

İlkadım’ı hemşerilerin katılımlarıyla, onların ortak akıl ve müşterek çabalarıyla planlayacaklarını belirten AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, ” Geleceğimize şekil verirken kentimizin tüm dinamiklerinin görüşünü alacağız. Sivil toplum örgütlerimizi, meslek odalarını, kamu yararı güden vakıf ve deneklerimizle istişareye önem vereceğiz. Kentlilik bilinciyle yola çıkarak Samsun adına, Samsunluluk sinerjisi ve ruhuyla hizmet edeceğiz. Kentimizin geleceğine yönelik karar alırken ortak aklı ve istişareyi ön planda tutacağız. ‘Ben bilirim’ anlayışına son vererek, şehrimizin kanaat önderlerinin fikrini alcağız. Samsunluluk ruhunun öncüsü olacağız.” dedi.

“SÖZ VATANDAŞTA OLACAK”
31 Mart sabahı sözün vatandaşta olacağını ifade eden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Göreve geldiğimizde halkın menfaatlerini üstün tutacağız. Vatandaş söyleyecek, biz yapacağız. Bu manada, İlkadım’da yapılacak hizmetlerin istişare ve ortak akılla yerine getireceğiz. ” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.