REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Ferhat Günaydın’dan Şoförler ve Otomobilciler Odası’na Ziyaret

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ferhat Günaydın’dan Şoförler ve Otomobilciler Odası’na Ziyaret
1.761
26 Aralık 2013 - 11:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, MHP Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, MHP İl Başkanı Şaban Kılış ve bir gurup parti üyesi, Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret etti.

Ziyaretlerini hız kesmeden sürdüren Günaydın ve ekibi, son olarak önceki gün Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret ederek burada şoför esnafının sıkıntılarını dinledi. Hafif Raylı Sistem projesinin faaliyete geçmesiyle birlikte kentte ulaşımı sağlayan dolmuş ve minibüs esnafının bertaraf edildiğini ifade eden esnaflar, sıkıntılarına çözüm üretilmesini istedi.

“İKİ YILDIR MAĞDURUZ”
Oda binasında dolmuş ve minibüs dernek başkanlarıyla birlikte esnaflar adına konuşma yapan bir şoför esnafı, “Şoför esnafını ve ilçedeki ulaşım sorunlarının çözümü noktasında yetkili mercilerin daha fazla duyarlı olması gerekiyor. Bizler bu plakaları dişimizden, tırnağımızdan, etimizden biriktirerek aldık. Bizi rantçı olarak görüyorlar ama biz rantçıların kim olduklarını çok iyi biliyoruz, biz bunu çok iyi öğrendik. Hele bu son zamanlarda yaşanan olaylarla çok daha iyi gördük. Benim esnaf kardeşim çoluğunun çocuğunun rızkını kazanmak için sabahın beşinde kalkıyor. Bu şekilde hem katma değer üretiyor, hem de insanlara hizmet üretiyor. Samsun’da çok büyük bir sıkıntı var. Ne kadar haklı olursanız olun, kendinizi anlatmadıktan sonra derdinize çare bulamazsınız. Biz kendimizi mi anlatamıyoruz yoksa bizi mi anlamıyorlar bunu da anlamış değiliz. Geçmişte ilçeler bu merkeze oy kullanmadığı zaman yapılan ulaşım planı gereği “parası olan bu şehre gelsin hadi canım oradan” gibi kelimeler sarf edildi, ama ilahi adalet bu gün o ilçeler oy kullanacak. Bakalım o ilçelere ne söylenecek. Biz iki yıldır mağduruz, iki yıldır uyku uyumuyoruz, psikolojilerimiz bozuk. Büyük Şehir Belediyesi bizim paralarımızı versin plakalarımızı alsın. Hiç kimse bizi kısıtlayıp, bizim etimizden, tırnağımızdan artırdığımız, çoluk çocuğumuzun rızkını, bizim esnafımızın geleceğini, gasp edemez. Biz katma değer üretiyoruz ekmek paramızı kazanmaya çalışıyoruz. Bütün bunlara istinaden MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Dr. Ferhat Günaydın ve ekibini canı gönülden teşekkür ediyoruz. Size ve ekibinize güvenimiz tam, hiç kimseyi mağdur etmeyeceğinize inanıyoruz ve sizi sonuna kadar destekliyoruz.” dedi.

“ÜÇ BEŞ KİŞİYE PEŞKEŞ ÇEKMEM, ÇEKTİRMEM”
Samsun’un halkı ile barışmaya ihtiyacı olduğunu belirten MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın ise, “Bizim, hem dinimiz, hem kültürümüz açısından, insanların ekmeğiyle oynamak gibi bir kültürümüz yok. Biz insanımızın mağdur olmasına asla müsaade etmeyiz. Samsun’un halkı ile barışmaya ihtiyacı var ve biz de bunu sağlayacağız. Biz herkesi kucaklayacak bir yönetim tarzı oluşturacağız ve herkesi kucaklayacağız. Olabilecek yapılabilecek her şeyi yapacağız, ama asla yalan söyleyip hayal peşinde koşturmayacağız. Sizler şimdi Şehr-i Emin’i seçeceksiniz, yani şehrin emin adamını. Ben bu sorumluluğu üstlenebileceğime inanıyorum. Ben ömrümün kalanını itibarımı kaybederek yaşamayı asla düşünmem, üç beş kişiye peşkeş çekmem, asla çektirmem. Sorunun olduğu yerde halkın görüşlerini değerlendirmeye alıp onların düşüncelerinden yola çıkmak lazım. Hepimiz bu şehrin insanlarıyız ve bu şehrin geleceği bizlerin de geleceği. Şu anda yaşamış olduğunuz sıkıntı ile ilgili olarak, ekibimizle birlikte ciddi bir çalışma yürütüyoruz. Sadece şoför esnafımızın, işçimizin ya da çiftçimizin sıkıntılarını çözmekle kalmayıp bu şehirde yaşayan ve mağdur olan her vatandaşın sıkıntıları ile bire bir ilgilenip, üzerimize düşen her şeyi en iyi şekilde yapacağız.” şeklinde konuştu.

Daha sonra dolmuş, minibüs dernek başkanları ve esnafları adına Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fevzi Apaydın, ziyaretlerinden dolayı MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın’a çiçek takdim etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.