REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Ferhat Günaydın’ın Gülsan Sanayi Sitesi Projesi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ferhat Günaydın’ın Gülsan Sanayi Sitesi Projesi
2.547
21 Şubat 2014 - 17:45
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın seçim çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyor. Her gün onlarca toplantı ve ziyaret gerçekleştiren Günaydın projelerini açıklamaya başladı. Açıkladığı her projenin Samsunda heyecan yaratacağını söyleyen Günaydın bu bağlamda ilk bombasını Gülsan sanayisi ile ilgili patlattı.

BU PROJE SAMSUN’A NEFES ALDIRIR
Gülsan sanayi ile ilgili açıklamalarda bulunan Günaydın; “1983 yılından bu güne kadar Samsun’da hizmet veren Gülsan Sanayisi bugüne kadar Samsun’da binlerce insanımızın ekmek kapısı ve tüm şehrin ihtiyaclarını karşılayan en büyük iş merkezidir. Bu esnafımız 1983 yılında yapılan imar uygulamasında % 25 zorunlu kesinti ödemesi gerekirken % 17 fazlasıyla toplam % 42 oranında yol için hibe vermişlerdir. Şu anda yapılan katlı yolun zeminin bir kısmını da bu kardeşlerimiz devlete hibe etmiştir. Şimdi burada ifade etmek isterim; Bu kardeşlerimizden yasalar müsaade etmiş olsa bile kesinti almak ahlaken sakat bir durumdur. Hele Saathane esnafı gibi köşeye sıkıştırmak planı, kul hakkı yemektir, eziyettir. Yıkıp, düzeltin bu çirkinlikleri! talimatı yerine oturup birlikte karar alıp uygulama yapmak gerekmez mi? Ama sayın başkanın her zaman ki aşağılayıcı ve muhatap almama tavrı burada da kendini göstermiştir. Ben bu kardeşlerimle yaptığım toplantılar sonrası onlar ve kentimiz için yaptığımız çalışmaları açıklamak istiyorum.

Sel sularının basmayacağı, çirkin, katlı yolların baskısının hissedilmeyeceği, otopark ihtiyaçlarının karşılanacağı, çevre düzenlemelerinin yapıldığı bu projemiz tamamlanmıştır.

Gülsan Sanayi sitesi’nde yapılan işler tüm Samsun halkının ihtiyacı olan işlerdir. Bu nedenle;
En fazla nüusa sahip olan İlkadım ve ileride daha da büyüyecek olan Atakum ilçelerine yakın arazilere sanayi bölgemiz oluşturulacaktır.

Buraların arazi temini ve alt yapısı belediyemiz tarafından yapılacaktır.
Üst yapılar için Hibe krediler kullandırılacaktır.

Böylece Gülsan Sanayi bölgemizde; Alış-Veriş, Konaklama,Ev, Ofis, Teşhir, Pazarlama, Toptan ve Perakende Ticaret, Bankacılık sektörünün merkezi olacak şekilde değerlendirilecektir.

Ben birlikte yöneteceğimiz Samsun için varım.Yapacağım tüm çalışmalarım ilgili kurum ve kişilerle alınan ortak kararlar çercevesinde olacaktır. Hep birlikte geleceğin Samsununu inşa edeceğiz .

Ayrıca dikkat çekmek isterim ki ; Samsun da yıllardır başkanlık makamını işgal edip şehre bir mezbahane bile yapmayan zihniyet, benim projelerimden sonra hayal kurmayı bırakıp peşimden aynı konularda açıklamalar ve çalışmalara başladı. Mesela seçime üç ay kala Taflan a ekspres otobüs koyuldu. Demek ki attığım taşlar ürküttüğümüz kuşa değdi. Ama bilinmelidir ki bugüne kadar uyuyan zihniyetin artık emekli olma vakti gelmiştir. Sayın başkan da merak etmesin kendisinin emekliliğinde de rahat edeceği bir Samsun inşası 30 Mart tan sonra tarafımdan yapılacaktır.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.