Ford Trucks ‘Kazanç Üssü’ Samsun’a Geliyor

Ford Otosan’ın ağır ticari araç markası Ford Trucks’ın, düzenlediği “Kazanç Üssü” etkinliğinin Samsun’da da gerçekleştirileceği bildirildi.

Ford Trucks ‘Kazanç Üssü’ Samsun’a Geliyor
Haber Tarihi: 19 Eylül 2016


Şirketten yapılan yazılı açıklamada, “Kazanç Üssü”nde araçları ücretsiz check-up’tan geçirilen müşterilerin, bir sonraki servis girişleri için yüzde 20 indirim kazandığı belirtildi.

Söz konusu etkinliklerde yeni Ford Trucks Serisi E6 araçların tanıtıldığı ve yeni Trucks serisi araç satın alanlara 3 yıl uzatılmış garanti imkanı sunulduğu ifade edilen açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

“55 yılı aşkın kamyon üretim tecrübesi ve müşteri deneyimi ile Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren Ford Trucks, “Kazanç Üssü” etkinlikleriyle müşterileriyle buluşuyor. 13 farklı şehirde düzenlenecek olan etkinlik, 22-23 Eylül tarihleri arasında Ford Trucks Samsun Tunalar Bayisiénde gerçekleştirilecek. Etkinliklerde Ford Trucks müşterilerine sunulacak özel ikramlarla beraber, birbirinden farklı aktiviteler düzenlenecek ve sürpriz hediyeler dağıtılacak. Araçlarını servise getiren müşteriler ücretsiz check-up’tan yararlanacak ve bir sonraki servis girişleri için yüzde 20 indirim hediye edilecek. Etkinliklerde yeni Ford Trucks Serisi E6 araçların tanıtımı yapılacak ve yeni Ford Trucks serisi araç satın alanlar ise 2 yıl garantiye ek olarak 3. yıl uzatılmış garantiye ücretsiz sahip olacak.”

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...