Fuat Köktaş’tan Başkan Taşçı’ya Tam Destek

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş ve İl Başkan Yardımcısı Alaettin Bayrak, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundular. Başkan Köktaş ziyarette yaptığı açıklamada, “Atakum’u yeniden AK belediyecilik ile tanıştıracağız. Atakumlular 5 yıldır alamadıkları hizmetleri İshak Başkan ve AK Parti sayesinde kat kat fazlasıyla alacaklardır” dedi. Halkın ve partisinin güvenini ve […]

Fuat Köktaş’tan Başkan Taşçı’ya Tam Destek
Haber Tarihi: 5 Mayıs 2014


AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş ve İl Başkan Yardımcısı Alaettin Bayrak, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundular.

Başkan Köktaş ziyarette yaptığı açıklamada, “Atakum’u yeniden AK belediyecilik ile tanıştıracağız. Atakumlular 5 yıldır alamadıkları hizmetleri İshak Başkan ve AK Parti sayesinde kat kat fazlasıyla alacaklardır” dedi.

Halkın ve partisinin güvenini ve desteğini arkasına alarak başladığı görevinde, tek düşüncesinin Atakumlulara layıkıyla hizmet etmek olduğunu ve bunu başarmak için çok çalışacağını belirten Başkan İshak Taşçı, “55’te 55 projelerimizi birer birer hayata geçirerek Atakum’un hem çehresini değiştirecek hem de Atakumlulara özledikleri hizmetleri sunacağız” diye konuştu.

TAŞÇI: “İHH, İNSANLARI YAKINLAŞTIRIYOR, KAYNAŞTIRIYOR”

Panele katılmak üzere Samsun’a gelen İnsani Yardım(İHH) Vakfı İstanbul Şube Başkan Yardımcısı Murat Yılmaz ve SİYAH yöneticileri, Atakum Belediye Başkanı İshak Taçı’yı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

İnsani Yardım Vakfı olarak, dünyanın 140 ülkesinde ihtiyacı olan insanlara yardım elini uzatmak için çalışmalar yaptıklarını belirten İstanbul Şube Başkan Yardımcısı Murat Yılmaz, “12 ülkede 23 yetimhanemiz mevcuttur. Dünya çapında 43 bin yetim yavrumuzun her türlü ihtiyacını karşılamaya gayret gösteriyoruz. Bunu gönüllüler sayesinde başarıyoruz. Bu konuda Samsun, 81 il içerisinde 4. sıradadır” şeklinde konuştu.

Yetim çocuklara katkı vermek için kendisinin de gönüllü olacağını belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ise, “Dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşayan ve yardıma ihtiyaç duyan insanlara yönelik çalışmalarınızı ilgi ile izliyor ve çok beğeniyorum. İnsanları yakınlaştırıyor, kaynaştırıyorsunuz. Yetim yavrularımıza ben de elimden gelen bütün katkıyı vermeye hazırım” ifadelerini kullandı.

Haber Etiketleri: , , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...