REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

“Geleceğe yapılacak en iyi yatırım insana yapılan yatırımdır”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Geleceğe yapılacak en iyi yatırım insana yapılan yatırımdır”
1.202
13 Ocak 2014 - 5:16
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”60 bin öğrenci nüfusuna sahip ilçemizde geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin eğitimlerine yönelik yatırımları önemsiyorum. Çünkü geleceğe yapılacak en iyi yatırım insana yapılan yatırımdır” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İstiklal İlköğretim Okulu idari kadro, öğretmenleri ve okul aile birliği üyeleri ile Acem Tekkesi’nde düzenlenen programda eğitimcilerle bir araya geldi. Programın açılış konuşmasın yapan İstiklal İlköğretim Okul Müdürü Mehmet Saka, Okuldaki 7 yıl 8 aylık süre zarfında başında sonunda kadar her fırsat bir aile olduğumuzu dile getirdim. Ama görev icabı artık aranızdan ayrılıyorum. Ama şunu biliyorum ki her zaman eğitimli gençlerin yetişmesi için verdiğimiz bu uğraş ve emeklerde beni yalnız bırakmayan eğitimci arkadaşlarıma bize her zaman bu aileden bir olarak eğitim gönüllüsü olarak destek veren İlkadım Belediye Başkanıma okul aile birliğine sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Eğitime yapılan yatırım en iyi yatırımdır diyen Başkan Demirtaş, Eğer geleceğimize doğru yatırımlar yapamazsak bunun bedelini gelecek yıllarımızda sıkıntıyla karşı karşıya kalacağız demektir. Geleceğimizi taşıyacak iyi nesiller yetirmek adına eğitim camiasında çalışan eğitimcilerimize büyük sorumluluklar düşüyor. Biz İlkadım Belediyesi olarak öğrencilerimizin daha modern ortamlarda eğitim almaları adına okullarımızın fiziki şartlarını daha iyi olması için katkıda bulunuyoruz “dedi.


EĞİTİME HER YIL 1 MİLYON TL BÜTÇE

İlçemizde 80’e yakın eğitim yuvası olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Demirtaş,Bu manada gençlerimizin zorunlu olan lavabo, spor alanları, sınıfları gibi yaşam alanlarının güzelleştirmek için yıllık en az 1 milyon TL bütçeyi bu hizmetlerin görülmesi için kaynak olarak aktarıyoruz.Bir eğitim gönüllüsü olarak burada bulunan tüm öğretmenlerimize teşekkür ederek kandillerini kutluyorum” dedi.

EĞİTİM GÖNÜLLÜSÜ DEMİRTAŞ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ
Programın sonunda İstiklal İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Saka,İlçe genelindeki tüm okullara imkanlar dahilinde hizmet için elinden gelen tüm özveriyi gösteren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür plaketi verdi.

OKUL MÜDÜRÜNE MESAİ ARKADAŞLARINDAN HATIRA PLAKETİ
Bunda sonraki görev yeri olan Subaşı İlk Öğretim Okulunda görev yapacak olan Okul Müdürü Mehmet Saka’yı tüm öğretmenlerin adına Müdür Yardımcısı Ünal Kayaoğlu verdiği hizmetten ötürü plaket takdim etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.