Geleceğin Bilim Adamları Samsun Piazza’da

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Çocuk Kulübü’nün minik kaşifleri ilk deneylerini yaptı.Çocukların günlük yaşantılarına farklı bir pencere açmayı, zihinsel, fiziksel ve ruhsal gelişimlerine yardımcı olmayı hedefleyen Çocuk Kulübü, her hafta sonu 14.00-18.00 saatleri arasında minik ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Çocuk Kulübü’nün etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen keşifçi deney atölyesinde minikler ilk deneylerini yaparken aileler keyifli alışverişin […]

Geleceğin Bilim Adamları Samsun Piazza’da
Haber Tarihi: 30 Nisan 2014
Haber Kategorisi: Güncel Haberler


Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Çocuk Kulübü’nün minik kaşifleri ilk deneylerini yaptı.
Çocukların günlük yaşantılarına farklı bir pencere açmayı, zihinsel, fiziksel ve ruhsal gelişimlerine yardımcı olmayı hedefleyen Çocuk Kulübü, her hafta sonu 14.00-18.00 saatleri arasında minik ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Çocuk Kulübü’nün etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen keşifçi deney atölyesinde minikler ilk deneylerini yaparken aileler keyifli alışverişin tadını çıkardı.
Alanında uzman eğitmenler eşliğinde her hafta sonu gerçekleştirilen etkinliklerde eğlendirici, eğitici ve öğretici aktivitelerle buluşan minikler, aynı zamanda yaşıtlarıyla kaynaşıp iletişimlerini güçlendiriyorlar. Yeni dostluklar da kuran minik ziyaretçiler, evlerine mutlu ve şen dönüyorlar.

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...