Genç Kaleci Furkan’dan 3 Yıllık İmza

Samsunspor’un alt yapısında yetişerek son haftalarda A takım kalesini başarıyla koruyan kaleci Furkan Köse ile kırmızı-beyazlı kulüp 3 yıllık sözleşme imzaladı. Furkan Köse ile Kulüp Başkanı Emin Kar bir araya gelerek transfer görüşmesi yaptı. Yaklaşık 20 dakika süren görüşme sonunda Furkan Köse, kulübün tüm şartlarını kabul ederek, kendisini 3 yıllık Samsunsporlu yapan sözleşmeyi imzaladı. Başkan […]

Genç Kaleci Furkan’dan 3 Yıllık İmza
Haber Tarihi: 30 Nisan 2014
Haber Kategorisi: Güncel Haberler, Spor Haberleri


Samsunspor’un alt yapısında yetişerek son haftalarda A takım kalesini başarıyla koruyan kaleci Furkan Köse ile kırmızı-beyazlı kulüp 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Furkan Köse ile Kulüp Başkanı Emin Kar bir araya gelerek transfer görüşmesi yaptı. Yaklaşık 20 dakika süren görüşme sonunda Furkan Köse, kulübün tüm şartlarını kabul ederek, kendisini 3 yıllık Samsunsporlu yapan sözleşmeyi imzaladı. Başkan Emin Kar, Furkan’ın hiçbir zorluk çıkarmadan sözleşme imzaladığını belirterek, “Furkan bizim evladımız. Kulübünün menfaati için ne gerekiyorsa yaptı. Camia olarak kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Furkan’ı ilk kutlayanlar arasında ise İkinci Başkan Recep Hun, Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk, Altyapı Sorumlusu Mehmet Bank ve Genel Sekreter İbrahim İnan oldu. Bank, Furkan ile gurur duyduklarını belirterek, “Furkan’ın yeteneğini kimse tartışamaz. Bunu A takımın kalesini kurumakla ispat etti. En büyük arzumuz kendisini milli takım kalesinde görmektir. Furkan ve diğer genç alt yapımızın gurur kaynağı olmuştur” diye konuştu.

Samsunspor’da kalmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Furkan Köse ise, “Hayallerim bir bir gerçekleşiyor. Hayalimde A takım kalesini korumak vardı. Bunu başardım. Şimdi Süper Lig’e çıkmak, kaptanlık bandını almak ve Milli Takım’a yükselmek. Bu hayallerimi de gerçekleştireceğim. Benim üzerimde emeği olan, hocalarıma, alt yapı sorumlusu ve hocalarıma, özellikle de bana sahip çıkan takımdaki ağabeylerime teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...