REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Hasan Togar: “Hayatın Yalan Dolan”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hasan Togar: “Hayatın Yalan Dolan”
1.378
14 Mart 2014 - 18:46
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Adalet ve Kalkınma Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçeye bağlı Kutlukent Beldesinde mahalle toplantılarına gerçekleştiren Togar, “Mevcut Belediye Başkanı rakamlarla oynayarak yalan konuşuyor ve Tekkeköy halkını kandırmaya çalışıyor.” dedi.

Konuşmasının devamında Togar, “Mevcut Belediye Başkanı Tekkeköy Belediyesi bütçesiyle alakalı rakamlarla oynayarak halkı kandırıyor. Şöyle beş yıl geriye gidelim beş yıl önce birleştirilen 4 beldenin toplan bütçesi 22 trilyon civarında idi. Kendisinin iddiası ise 8 trilyon. Bu rakam sadece Kutlukent Belediyesinin bütçesidir. Mevcut başkan bunu çok iyi bilmesine rağmen rakamları küçülterek halkın gözünde becerikli olduğunu ispatlamaya çalışıyor. Bu beldelerin birleştirilmesinden dolayı mevcut başkan 14 trilyon gibi devasa bir bütçeyi de kullanmaya başlamıştır. Geldiğinde 8 trilyon bütçesi olduğu tamamen yalandır. Geldiğinde bütçe 22 trilyon civarındadır. Şimdi soruyorum sana ey başkan neden insanlara yalan konuşuyorsun, geldiğindeki gerçek bütçeyi insanlara neden söylemiyorsun. Sadece Kutlukent Belediyesinin bütçesiyle mi geldin? Diğer beldelerin bütçelerini ne yaptın. Geldiğin günden bugüne kadar bütçeye 16 trilyon ek katkı sağlamışsın. 16 trilyon nerde 25 trilyon nerde. Oysaki becerikli olsa idin Samsunun bütün sanayilerinin kendi bünyesinde olan bir ilçe bütçesini en az 60 trilyona çıkarman gerekirdi. Övündüğün bütçeyi nasıl yaptığını bütün Tekkeköy halkı bilmektedir. Sen sadece satmayı bilirsin Tekkeköy’ün en güzel arazilerini satarak yaptığın bütçe zannetme ki senin becerinle yapıldı. Satarak herkes para bulur önemli olana satmadan ilçe bütçesine gelir getirebilmektir. Hani diyor ya bize 1 trilyon bütçe bulsun diye kusura bakma başkan biz senin gibi Tekkeköylünün malını satıpda bütçeyi büyüttük diye yalan konuşmayız. Nerde Kutlukent sanayi hizmet binası, nerede kutlukent halı sahası nerede sanayi bölgesindeki satışını yaptığın araziler birde insanların gözünün içine baka baka yalan konuşuyorsun. Ey Tekkeköylüler buradan soruyorum size 38 trilyon liralık Tekkeköy’e ne yapıldı. Başkanın cesareti varsa çıksın bu yatırımların nereye yapıldığını anlatsın. Sayın başkan senin buradan da çıkışın yok ne yazık ki kusura bakma Tekeköy’e bu beş yıl içinde elle tutulur hiçbir şey yapmadın. Yeni bir devir falan açmadın Tekkeköy’ü geldiğinden daha beter bir duruma düşürdün. Tüm sorunları çözeceğim diye gazetelere beyanat veriyorsun sanki sen mevcut belediye başkanı değilsin bu zamana kadar aklın nerede idi de çözemedin bu sorunları. Hiç kusura bakma benim vatandaşım beş yılın sonunda ne 5 çuval kömüre nede 50 tl lik market çekini hak etmiyor. İşte senin beş yıllık bilançon bu. Öyle salladığın gibi 38 trilyon falan değil 5 çuval kömür 50 tl lik market fişi. Bu halk seni buradan indirmeden sen gel kendi isteğinle seçimlerden çekil yoksa büyük bir hezimete uğrayacaksın.” Dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.