REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Hasan Togar Tekkeköy’de Gövde Gösterisi Yaptı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hasan Togar Tekkeköy’de Gövde Gösterisi Yaptı
2.232
16 Şubat 2014 - 14:54
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz AK Parti Tekkeköy Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM)açılışında Tekkeköy Halkına birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

AK Parti Tekkeköy SKM açılışına Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, eski milletvekilleri Binnur Şahinoğlu ve Fatih Öztürk, Canik Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Osman Genç, Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, partinin İl gençlik ve kadın kolları yöneticileri ve üyeleri ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Açılışta kısa bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş 30 Mart seçimlerinde Tekkeköy halkını AK Parti etrafında bütünleşmeye çağırarak, “Başbakanımızla, bakanımızla, milletvekillerimizle, belediye başkanlarımızla size hizmet etmeye, sizlere hizmetkar olmaya hazırız. Yeter ki büyükşehiri Tekkeköy’den, Tekkeköy’ü büyükşehirden ayırmayın. Yeter ki bizi birbirimizden ayırmayın. Ben üzülüyorum Tekkeköy için. Kahroluyorum Tekkeköy için. Bırakın da Tekkeköy hak ettiği o AK Parti belediyeciliğine o AK Partinin büyük hizmet aşkı ve kalitesine kavuşsun artık.” Diye konuştu.

AK Parti iktidarı ile Türkiye’nin dünyanın her yerinde itibar kazandığını ve hayranlıkla izlendiğini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da, “Bu güçlü bir tek parti iktidarının sonucudur. Bu itibar sadece Türkiye’de değil dünyada da oluşmuş bir itibarsa eğer, Samsun ölçeğinde biz niye bölünelim. Neden bir yerdeki belediye AK Partinin belediyesi, başka yerdeki bir belediye diğer bir partinin belediyesi olsun. Hele bizim canımız gibi, ciğerimizin bir parçası gibi bizden ayrı düşünmediğimiz Tekkeköy’ümüz niye muhalefet partisinin belediyesi olsun. Bıraksın artık Tekkeköy bu itiş kakışı, bıraksın artık Tekkeköy seni beni, bıraksın artık Tekkeköy şu partili olmayı bu partili olmayı, şu etnik kökenden gelmeyi bu etnik kökenden gelmeyi, şu bölgeden gelmiş olmayı bu bölgeden gelmiş olmayı. Yazık oluyor Tekkeköy’e. Ben utanıyorum. O bilmem ne bu bilmem ne diyorlar. O bilmem neyi temsil eder bu bilmem neyi temsil eder diyorlar. Yazık, günah, avuç içi kadar bir ilçedeyiz. Birisinin cenazesi olduğu zaman o dediğim ayrı gruplar hepsi o cenazeye geliyor. Hepsi o tabutun altına giriyor. Niye bu tabutun altına girebilen insanlar, kötü günde ya da iyi bir günde bir araya gelebilen insanlar siyasetin arifesinde yok ben o taraftanım diye yok ben bu taraftanım diye Tekkeköy’ün altını oyuyor. Bunun anlaşılır bir tarafı var mı size soruyorum.  Bunu yaptığımız sürece bakın çocuklar var içimizde bu çocuklar bize beddua edecek. Bu çocuklar diyecek ki ayıp size. Birbirinizle didiştiniz, onun ailesi dediniz, bunun ailesi dediniz, şu kökenden dediniz bu kökenden dediniz, bizim geleceğimizi kararttınız, bize doğru dürüst bir ilçe bırakmadınız demeyecekler mi soruyorum size. Yazık artık. Bu Tekkeköy’ü birkaç ailenin birkaç oradan gelmiş buradan gelmiş kişilerin itiş kakış alanı olmaktan çıkartalım hep beraber. Bunu sizden rica ediyorum. Buna son verelim.” Diye konuştu.

İktidar partisinin gücünü ve nimetlerini Tekkeköy’le bütünleştirmek istediklerini söyleyen Başkan Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü, “Samsun’da yapmaya çalıştığımız bu büyük açılımların etki alanlarını Tekkeköy’ü de kapsayacak şekilde hiçbir tereddüt olmadan sağlayacak şekilde Hasan Togar’la birlikte bizi bu hadisede birbirimizden ayırmayın. Hepimiz bu toprakların çocuklarıyız. Bunları konuşamayacak kadar bir bütünüz. 30 Mart bu ayrılıklara son vermenin tarihi olsun. 30 Mart Tekkeköy’ün yıllardır itiş kakış içinde kaldığı o kör talihin bozulduğu ve kırıldığı tarih olsun. Belediyecilik bizim işimiz. Çünkü belediyecilik bizim başbakanımızın işi. Önümüzdeki dönemde bunu çok daha belirgin şekilde göreceksiniz. Bu 30 Mart seçiminde başbakanımıza bir küçük hediye götürelim. 30 Mart seçiminde Tekkeköy’e büyük önem veren başbakanımıza Tekkeköy’ün Belediye Başkanlığını büyük farkla kazandık dedirttirin bize. Bunu sizden rica ediyorum.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.