Hepimiz Birer Engelli Adayıyız

Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 4,5 yılda ilçeye çok sayıda park, dinlenme ve mesire alanları, engelli çocuk oyun grupları, fitness alanları ve çocuk oyun parkları kazandırdıklarını söyledi. Başkan Şahin, “Bafra Belediyesi olarak Park, bahçe, çocuk oyun alanları ve çevre düzenlemelerine büyük önem verdik.” dedi. Bafra halkının yaşam standartlarını yükseltmek ve güzel ortamlarda vakitlerini değerlendirebilmelerine […]

Hepimiz Birer Engelli Adayıyız
Haber Tarihi: 31 Ekim 2013
Haber Kategorisi: İlçelerden Haberler


Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 4,5 yılda ilçeye çok sayıda park, dinlenme ve mesire alanları, engelli çocuk oyun grupları, fitness alanları ve çocuk oyun parkları kazandırdıklarını söyledi. Başkan Şahin, “Bafra Belediyesi olarak Park, bahçe, çocuk oyun alanları ve çevre düzenlemelerine büyük önem verdik.” dedi.
Bafra halkının yaşam standartlarını yükseltmek ve güzel ortamlarda vakitlerini değerlendirebilmelerine katkı sunmaya çalıştıklarını belirten Başkan Şahin, Adnan Menderes Parkı’nın tamamen restore edilmesi, spor ve oyun alanlarının oluşturulması, Bafra girişi peyzaj projesi ve kent meydanının tamamlanması, çocuk oyun parklarında kauçuk zemin uygulamalarının yanında, Ali Kale Turistik tesislerinde ki çocuk oyun grubunun da yenilendiğini belirtti. “Fatih Mahallemizde iki, Tabakhane Mahallemizde ise bir yeni park kurduk. Çocuk oyun parklarımızı ise düzenli olarak yeniledik. Çamlık Mesire alnını yeniden düzenledik. Halkımızın rahat ve sağlıklı bir ortamda piknik yapmasına katkı verdik.” diyen Başkan Zihni Şahin, “Çevreye duyarlı bir Belediyecilik kapsamında Atatürk ve Duha Sertkaya Bulvarı’nda saksı içinde aydınlatma direklerine 150 adet sarkık Petunya astık. Ali Kale turistik tesislerimizde, Musa Cevher Dudayev Bulvarında ve çeşitli caddelerimizin orta refüjlerinde, Kavşaklarda, Okul Bahçelerimizde ve Sedde de ağaçlandırma ve bitkilendirme çalışmaları yapıldı.” bilgisini verdi.

ENGELLİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN 2 ÇOCUK OYUN PARKI
İlçedeki engellileri de unutmadıklarını ifade eden Başkan Şahin, “Hepimiz birer engelli adayıyız. Hayatın içinden engelli insanlarımızı için engelleri kaldırmaya çalışmalıyız. Adnan Menderes Parkında ve Asırlık Büyük parkta Engelli çocuk oyun grupları kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

ADNAN MENDERES PARKI ARTIK 365 GÜN HİZMET VERİYOR
Başkan Şahin, “Adnan Menderes Parkımızı yeniledik. Basketbol Sahası, Kapalı Alanları, Fitnes grupları, kauçuk zeminli çocuk oyun grupları, kafeteryası, restorandı, Havuzu, aydınlatma, bitkilendirme ve çevre düzenlemeleri İle Bafra’mızın ve çocuklarımızın hizmetine yepyeni bir park sunduk, sosyal hayatımıza örnek bir alternatif Kazandırdık. Halkımızın memnuniyetleri ve duaları bizleri çok mutlu etmektedir. Bütün bu çalışmaların Bafra’mıza, insanlarımıza ve çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...