REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Hukuk Öğrencilerine Liderlik Konferansı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hukuk Öğrencilerine Liderlik Konferansı
1.773
30 Nisan 2014 - 3:54
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Liderlik, Yönetim ve Pazarlama Uzmanı İsmail Erkut Ergenç,

“Liderlik Türk milletinin genlerinde var” dedi. 
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Çarşamba Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi öğrencileri tarafından kurulan Genç Liderler Kulübü ilk etkinliğini gerçekleştirdi. “Liderlik” baylıklı konferansın açılış konuşmasını yapan Hukuk Fakültesi öğrencisi ve Genç Liderler Kulübü Başkan Yardımcısı Mustafa Aktaş, “Çok kısa bir süre önce Genç Liderler Topluluğu adı altında bir topluluk kurduk. Yeni bir topluluk olmamıza rağmen kurulmamızın daha ilk gününde anlamlı bir faaliyetle çalışmalarımıza başladık. Gerçekleştirdiğimiz Çocuk Bakımevi ziyaretiyle ufacıkta olsa kardeşlerimizin duygularına ortak olduk. Kurulmamızın üzerinden 15 gün geçmesine rağmen bugün ikinci etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Topluluk olarak en önemli amacımız fakülteyle sınırlı kalmayarak üniversitemiz bünyesinde bulunan diğer fakülte ve bölümlerdeki arkadaşlarımızın da içerisinde bulunacak. Gelenekleri olan ve bu gelenekleri de içerisinde yaşatan büyük bir aile olmak istiyoruz” diye konuştu. 

“LİDERLİK TÜRK MİLLETİNİN GENLERİNDE VAR”
“Liderlik” konulu konferansa konuşmacı olarak katılan Liderlik, Yönetim ve Pazarlama Uzmanı İsmail Erkut Ergenç ise şunları söyledi: “Türkiye öyle bir ülke ki her yerde bir lider var. Mesela dolmuşa bindiğinde dolmuşun lideri kim? Şoför. Milletvekili olun, bakan olun aynı tepkiyi aynı yerde yaşarsınız. Bir apartman düşünün. Bir apartman yöneticisi vardır, bir de o apartmanın lideri vardır yaşlı amca ya da yaşlı teyze. Mesela o her olaya müdahale eder. Liderlik konusunda ise Türkiye de dünyanın her yerinde olmayan bir sistem var. Türkiye’de farklı alanlarda farklı liderlik alanları görüyorsunuz. Liderlik Türk milletinin genlerinde vardır. Dünya liderlik ile yöneticilik kavramlarını yeni yeni öğreniyor. Yani liderlik ile yöneticilik kavramlarını ayırmamız gerekiyor. Bizim ülkemizde yöneticilik yani hukuki güç kaynaklı ya da başka güç sayesinde liderlik yaptıklarını görüyoruz.” 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.