REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Hüseyin Kurt: “İlçemize yatırım için gece gündüz çalışacağız”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hüseyin Kurt: “İlçemize yatırım için gece gündüz çalışacağız”
1.665
31 Ocak 2014 - 16:04
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

19 Mayıs MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin KURT, köy gezilerine devam ediyor. Kuşkayası ve Esentepe Köylerini ziyaret eden Kurt, gece gündüz seçim çalışmaları için sahada olduklarını belirtti.

Kurt, “Yeni büyükşehir yasası ile mahalle olan köylerimiz çok ciddi göç vermiş. Bu göçün temel nedeni işsizlik ve eğitimdir. Her ne kadar dolaylı da olsa ulaşımında göç e etkisi olmuş. Buradan şu sonuç çıkıyor ki ilk önceliğimiz istihdam ve dolaysıyla bölgeye yatırım çekmektir” dedi.

YATIRIM AJANSI GİBİ ÇALIŞACAĞIZ
Kurt; “19 Mayıs İlçemizin yatırıma çok ama çok ihtiyacı vardır. Eski dönemlerde olduğu gibi devlet eli ile istihdam amaçlı yatırım artık yok. O nedenle ilçemize yatırım yapabilecek girişimcileri çekmemiz gerekiyor. Bu nedenle gerekir ise yatırımcının ayağına gideceğiz ve ilçemize yatırım için gece gündüz yatırım ajansı mantığında çalışacağız” dedi.

DEVLET BÜTÇESİNDE İKTİDAR-MUHALEFET BELEDİYESİ YOKTUR
“Devlet Bütçesinin dağıtımında İktidar-Muhalefet belediyesi yoktur. İktidar partisinden olan belediyelerin daha çok bütçe imkanına sahip olduğu dolayısıyla daha fazla hizmet aldığı iktidarlar tarafından geliştirilen kara ve yalan bir propagandadan başka bir şey değildir.

Belediyelerin gelirlerinin ne olduğu, merkezi bütçeden bir belediyeye hangi kriterlere bakarak ne kadar ödenek gönderileceği kanunlarla belirlenmiştir. Bunu esnetmenin, azaltmanın veya çoğaltmanın ister iktidar isterse muhalefet belediyesi için imkânı yoktur. Bunun üzerine ilave edilecek her kaynak, şehre kazandırılan her fırsat, seçtiğiniz yönetimle, belediye başkanınızla ilgilidir.

Bugün Milliyetçi Hareket Partisi’nin ülkemizde 8 İl, 96 İlçe, 267 Belde olmak üzere toplamda 371 belediyesi bulunuyor. Hiç birinde en ufak bir finansal kriz göremezsiniz.

İktidardan olmayan belediye hizmet yapamaz diyenleri Türkiye’nin bir çok İlinden büyük MHP’li İlkadım Belediyemize, Kavak, Ladik, Alaçam Belediyelerimize davet edelim.

En azından yıllardır iktidar sofrasında oturup merkezi kaynaklarla yapılan 1-2 tesisten başka övünecek bir şeyi olmayanların halka hizmeti de kaynak yönetimini de yerinde öğrenme fırsatları olur.” diyen Kurt, seçmenlerden desteklerini istedi.

19mayis-huseyin-kurt-1

19mayis-huseyin-kurt-2

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.