İğrenç Olay! 18 Yaşından Küçük 300 Kızla…

Diyarbakır’da bir anne, kızıyla sosyal paylaşım sitesinde konuşup tehdit ederek istismarda bulunan kişi hakkında suç duyurusunda bulundu. Zanlının, 300 kız çocuğuyla istismar içerikli yazışma gerçekleştirdiği belirlendi.

İğrenç Olay! 18 Yaşından Küçük 300 Kızla…
Haber Tarihi: 2 Haziran 2016


Alınan bilgiye göre, anne Ş.K, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığına yaptığı suç duyurusunda, 12 yaşındaki kızının sosyal paylaşım sitesinde biriyle görüntülü görüştüğünü ve bu kişinin bir süre sonra görüntülerini yaymakla tehdit ettiği çocuğuna istismarda bulunduğunu belirtti.

Suç duyurusu üzerine İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, zanlının sosyal medya hesabı takibe alındı. Yapılan çalışma sonucunda istismarda bulunan kişinin Adana’nın Seyhan ilçesinde oturan C.O. olduğu tespit edildi.

Diyarbakır’da oluşturulan özel ekip, Seyhan’a giderek zanlıyı evinde operasyonla yakaladı. Gözaltına alınan zanlı, işlemleri için Diyarbakır’a getirildi.

İncelemede, zanlının sosyal medya hesabında yaşı 18 yaşından küçük 300 kız çocuğunun yer aldığı ve bunlarla istismar içerikli birçok yazışma gerçekleştirdiği tespit edildi.

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...