İlkadım Belediye Başkanı Kim Olsun? [Anket]

8

Yerel seçimlere 2 aydan az bir süre kala adaylar çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Samsun’da seçim sonucu merak edilen ilçelerden birisi de şüphesiz İlkadım.

İlkadım’daki adayların hepsi kendine oldukça güveniyor. Bir tarafta mevcut İlkadım Belediye Başkanı ve MHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş, bir yanda CHP İlkadım Belediye Başkanı Vedat Yılmaz, bir yanda da bir önceki dönemde İlkadım Belediye Başkanlığı yapmış ve AK Parti İlkadım Belediye Başkanı olan Erdoğan TOK.

Adayların hepsi çalışmalarını, yaptıklarını, yapacaklarını halka anlatıp, onların oyunu istiyor. Peki halk kime görev verecek? Samsun’un Merkez ilçelerinden olan İlkadım’da hangi aday başkan olacak? Anketimize katılarak İlkadım’da görmek istediğiniz belediye başkanını oylayabilir, yorumlarınızı ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz…

İlkadım Belediye Başkanı Kim Olsun?

  • Necattin Demirtaş (MHP) (53%, 292 Oy)
  • Erdoğan Tok (AK Parti) (25%, 135 Oy)
  • Vedat Yılmaz (CHP) (20%, 111 Oy)
  • Diğer (2%, 11 Oy)

Toplam Oy: 549

Loading ... Loading ...

8 YORUMLAR

  1. Bir CHP’li olarak Vedat bey duruşuyla belediyecilik bilgisiyle bu seçimi kazanacak ve ilkadım’a çağ atlatacaktır. Seninleyiz Vedat Başkan sonuna kadar…

  2. Aslında diğer adayların çekilip dürüst bir başkan olan demirtaşa ilkadımı bırakmaları gerek.sebebi dürüstlüğü particilik yapmaması yetimin fakirin yoksulun rızkına el sürmemesi ve hiç bir iş adamına halkın parasını peşkeş çekmemesi.

CEVAP VER