İshak Taşçı: Hainlere fırsat yok!

Samsun’da, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Kimsenin ülkemiz ve milletimiz üzerinde haince kurduğu hayallerini gerçekleştirmesine müsaade etmeyeceğiz” dedi.

İshak Taşçı: Hainlere fırsat yok!
Haber Tarihi: 6 Ocak 2017


Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 2001 yılında Batman’da terör örgütüne yönelik bir operasyonda çıkan çatışmada şehit olan Polis Memuru Hakan Kara’nın ailesini ziyaret etti.

BİRLİK VE BERABERLİK GÜÇLENECEK...

Şehidin babası Yakup Kara ve annesi Fatma Kara ile sohbet eden Başkan Taşçı, “Ülkemiz 2016 yılında ciddi sıkıntılar, üzüntüler yaşadı. Yaşanan terör saldırıları, hainlerin darbe girişimi başta olmak üzere yaşanan sorunlar karşısında milletçe dik durduk. Ama bu dik duruş, üzülmediğimiz ya da canımız yanmadığı anlamına gelmiyor. Güzel ülkemizi hedef alan iç ve dış mihraplara karşı birlik ve beraberlik içerisinde olarak her zamankinden daha sıkı kucaklaştık. İnanıyorum bu güçlü birlik ve beraberliğimiz 2017 yılında daha da güçlenecek. Hainlere fırsat vermeyeceğiz. Kimsenin ülkemiz ve milletimiz üzerinde haince kurduğu hayallerini gerçekleştirmesine müsaade etmeyeceğiz” dedi.

ishak2_13

Ziyarete ayrıca AK Parti Atakum İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Aydın Özil, AK Parti Atakum İlçe Sosyal İşler Başkanı Hakan Yaman, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Kemalettin Kumru ve AK Parti Atakum İlçe Kadın Kolları Sosyal İşler Başkanı Hülya Karadağ katıldı.

ishak3_5

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...