İshak Taşçı: “Makam Değil Millet, Mazeret Değil Hizmet”

Dün yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla Atakum Tarihinin en büyük mitingini düzenleyen Ak Parti, bugün de 2 bin aracın katılımıyla gerçekleşen bir konvoyla belirlenen güzergahta Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı Atakum Halkı’nı selamladı. Taflan’da saat ikide başlayacağı bildirilen konvoy başlangıç noktasına partili ve teşkilat mensuplarının yanı sıra, çok sayıda Atakumlu’nun […]

İshak Taşçı: “Makam Değil Millet, Mazeret Değil Hizmet”
Haber Tarihi: 29 Mart 2014


Dün yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla Atakum Tarihinin en büyük mitingini düzenleyen Ak Parti, bugün de 2 bin aracın katılımıyla gerçekleşen bir konvoyla belirlenen güzergahta Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı Atakum Halkı’nı selamladı.

Taflan’da saat ikide başlayacağı bildirilen konvoy başlangıç noktasına partili ve teşkilat mensuplarının yanı sıra, çok sayıda Atakumlu’nun da katıldığı gözlendi. Atakum’un hemen hemen her bölge ve mahallesinden katılımın olduğu konvoya, geçtiği her yerden yeni katılımların olması nedeniyle çoğu yerde trafik tıkanma noktasına geldi.

 

ATAKUM HALKI’NIN COŞKUSU SOKAKLARA TAŞÇI

Yarın Atakum için çok önemli bir gün olduğunu ifade eden Ak Parti, Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, “Dün binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen bir miting, bugün ise yine binlerce aracın katılımıyla gerçekleşen bir konvoy yaşıyoruz. Bugün konvoy programını gördüğümde, gerek hafta sonu olması ve gerekse herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için işin açıkçası konvoya pek sıcak bakmadım. Ancak sabahın ilk saatlerinden itibaren bayrağını alarak seçim koordinasyon merkezimizin önüne gelen halkımız bu konvoyu bir anlamda kendileri düzenledi. Onların bu heyecanı, bu coşkusu inanın çıktığımız bu yolun ne kadar önemli olduğunu bize tekrar hatırlattı. İlk günden itibaren ben yok biz, makam değil millet dedik. Yarın sandıklardan doğacak yeni Atakum’a şimdiden merhaba diyen bütün halkımıza yürekten teşekkür ediyor. Bu kalabalık konvoydan dolayı bir rahatsızlık verdiysek şimdiden özür diliyorum” diye konuştu.

 

YARIN AK BELEDİYECİLİK BAŞLAYACAK

Süreç içerisinde birçok kişinin emeği geçtiğini, Atakum Halkı’nın sevgi ve teveccühlerinin kendilerini onurlandırdığını ifade eden Taşçı, “Atakum hizmetle, Atakum Yatırımla, Atakum istihdamla, Atakum Turizmle buluşsun istiyoruz. Bu seçim kişilerin değil, Atakum Halkı’nın kazandığı bir seçim olsun istiyoruz. Yarın sandıklardan halkın belediyesi hayat bularak çıkacak. Atakum Halkı kararını vermiş durumda. Hedefi hizmet olanın gücü millet olur diye çıktığımız bu yolda, Atakum Halkı’nın verdiği bu destek, yarınlarımız için çok önemli. Biz Makam değil Millet, Mazaret Değil Hizmet ilkesini ilçemizde tesis edeceğiz. 30 Mart, ülkemize, şehrimize ve ilçemize hayırlar getirsin. Yarın hayal edilen Atakum’un başlayacağı, projelerin ve yatırımların merkezi olacağı bir Atakum’a merhaba diyeceğiz. Karar da söz de milletindir.” diye konuştu.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...