REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

İshak Taşçı: “Metin Burma Verdiği Sözleri Unutmuş”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İshak Taşçı: “Metin Burma Verdiği Sözleri Unutmuş”
1.377
02 Mart 2014 - 14:33
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Yeni Mahalle’de açılan ve miting havasına dönüşen Seçim Bürosunun açılışında adeta gövde gösterisi yaptı. Açılışa Ak Parti MKYK Üyesi Ahmet Demircan, Ak Parti Atakum İlçe Belediye Başkanı Ömer Faruk Şahin,  Ak Parti Atakum Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Atakum Halkı’nın 30 Mart’ın önemi artık çok iyi bildiğini söyleyen Taşçı, “Hatırlatmakta fayda var artık yıl 2014. Çünkü unutanlar var. Bedenen bugünü, ama ruhen 20 yıl öncesinde yaşayanlar var. 15 yılda 15 proje üretmediği halde, geçtiğimiz dönem seçilirken 81 proje sözü verdiği halde, halka dert anlatanlar var” dedi.

VERİLEN SÖZLERİN HESABINI SORMALIYIZ

Açılışını yaptıkları her seçim bürosunda müthiş bir coşku yaşandığını kaydeden Taşçı, “Ak Parti, siyaseti kişilerin değil halkın hizmetine sunduğundan bu yana Türkiye’de devrim niteliğinde hizmetler üretilmiş, hayata geçirilmiştir. Bizde bu yola hizmet için çıktık. Çalışmak için çıktık. Atakum’u hayal edilen, arzu edilen noktaya taşımak için çıktık. Sadece proje konuştuk. Hizmet konuştuk. Kişilere değil, kişilerin sorumluklarına yönelik konuştuk. 5 yıldır hangi istihdam kapısı açılmış onu sorduk. Turizm için ne yapıldı onu sorduk. Belediye bütçesi hangi büyük projeler için harcandı onu sorduk. Türkiye’nin en fazla geliri olan belediyesi, seçilirken söz verilen projelerin tamamına yakınını hayata geçirmemesine rağmen neden bu kadar borçlu olduğunu sorduk. Biz hizmet sorduk, cevap alamadık. Siz hizmet için oy verdiniz hizmet alamadınız. Atakum’da bu kaosun artık bitme zamanı gelmiştir” diye konuştu.

METİN BURMA VERDİĞİ SÖZLERİ UNUTMUŞ

Belediye Başkanlığı Makamının halka en yakın hizmet makamı olduğunu önemle vurgulayan Taşçı, “ Yüreğinde hizmet aşkı, vicdanında 7den70’e bütün vatandaşlarının sorumluluğunu hissetmeyenler bu sorumluluğun hakkını veremezler. Hatırlatmakta fayda var artık yıl 2014. Çünkü unutanlar var. Bedenen bugünü, ama ruhen 20 yıl öncesinde yaşayanlar var. 15 yılda 15 proje üretmediği halde, geçtiğimiz dönem seçilirken 81 proje sözü verdiği halde, halka dert anlatanlar var. Bunları konuşmak zorundayım. Anlatmak zorundayım. Bilmeyenlerin bilmesi, unutanların hatırlaması gerekiyor. Mesele Atakum ise kuru sözden fazlası lazım. Ortaya 5 yıl hesabının net bir şekilde koyulması lazım. Aday Adaylığı sürecinde 55de55 Atakum Projeleri ile çıktım karşınıza. Turizm, istihdam, yatırım ve bir Atakum vizyonu sundum sizlere. Şükürler olsun ki sahiplendiniz. Sevdiniz, inandınız. Ben değil biz olmayı başardık. Şimdi bu inandıklarımızı, bu hedefi hep birlikte hayata geçirme zamanı gelmiştir” şeklinde konuştu.

BU İRADE MİLLETİN İRADESİDİR

Ak Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Ahmet Demircan yaptığını konuşmasında ülke üzerinde oynanan oyunlara değinerek, “Ne zaman bu ülke bir yerlere gelmeye, engelleri aşmaya, vatandaş için, hak için, hukuk için, adalet için kısacası, halk için, sizin için, millet için, ülke için bir şeyler yapmaya kalksa, önüne aşılması güç engeller koyulmaktadır. Bu iktidar kişilerin değil, halkın iktidarıdır. Bu irade bizim değil, birilerinin değil, milletin iradesidir. 30 Mart yerel seçimleri işte bu anlamda büyük önem taşımaktadır. Başbakanımız bu güne kadar kendi için vatandaştan hiçbir şey istemedi. Ömrünü vakfettiği bu vatan ve bu vatanı vatan yapan her bir bireyin geleceği için mücadele etti, ediyor ve Allah’ın izniyle etmeye devam edecek. Bizim için karar merci halktır. Esas olan Hak’tır. Bugün burada yaşanan bu coşku, bu bilinç, bu heyecan Yeni Türkiye için çıkılan yolda, geleceğinize sahip çıktığını anlamına gelmektedir” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.