İshak Taşçı: Millet ‘evet’ için sabırsız!

Samsun’da Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Milletimiz sandık başına gitmek ve ülkesinin geleceği adına ‘evet’ demek için sabırsızlanıyor” dedi.

İshak Taşçı: Millet ‘evet’ için sabırsız!
Haber Tarihi: 7 Mart 2017


Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, beraberinde partisinin İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile birlikte referandum öncesi mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Referandumda milletin, daha güçlü bir Türkiye heyecanı ile ‘evet’ diyeceğini söyleyen Başkan Taşçı, “Türkiye’nin gücüne güç katılacak” dedi.

‘EVET İÇİN GÜN SAYIYORLAR…’

Son olarak Mevlana Mahallesi’nde ziyaretlerde bulunan İshak Taşçı, Mimar Sinan Cami bahçesinde bulunan çay ocağında vatandaşlarla sohbet etti. Türkiye gündemine dair değerlendirmelerde bulunan Taşçı, “Türkiye önemli bir referandum için sandık başına gidiyor. Ülkemizin gücüne güç katmak ve daha güçlü bir Türkiye için heyecan duyan vatandaşlarımız, sandık başına gidip ‘evet’ demek için adeta gün sayıyor. İnanıyorum ki sandıktan istikrarın devamı çıkacak. Milletimiz kararını vermiş, sandık başına gideceği günü bekliyor” diye konuştu.

ishak1_20

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ise mahalle sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada, “Milli iradeye güç katacak olan yeni anayasa sistemi ile Türkiye’nin yükselişi hızlanacak” dedi.

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...