REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

İshak Taşçı: “Şimdi Söz Sırası Atakum Halkı’nda”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İshak Taşçı: “Şimdi Söz Sırası Atakum Halkı’nda”
1.305
17 Şubat 2014 - 13:13
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, müthiş bir tempoyla yürüttüğü seçim çalışmalarına sabah kahvaltıları cadde ve esnaf ziyaretleri, ev ve köy toplantılarıyla devam ediyor. Atakum Halkı’nın yoğun ilgisiyle karşılan Taşçı, gösterilen yoğun ilginin 30 Mart’ta çıkılacak hizmet yolculuğunun habercisi olduğunu söyledi

BALAÇLILAR HERKESİ İYİ TANIR

Balaç’da katıldığı kahvaltı programında katılımcılara seslenen Taşçı, “Balaç Atakum’un sembol yerlerinden biridir. Burada bulunan herkes ilçemizin geçmişini de bugünü de çok iyi bilir. Kimin hizmet ehli olduğunu da iyi bilir. Atakum’a 15 yıl belediye başkanlığı yapıp 15 projesi olmayanları da iyi bilir ve tanır. Artık beni de tanıyorsun. Kişisel eleştiriler yapmadığımı, bütün değerlendirmelerimi proje ve hizmetler üzerinden yaptığımı biliyorsunuz. Atakum’u hak ettiği noktaya ancak yönü geleceğe dönük bir vizyon ile sağlayabiliriz. Projelerle, yatırımlarla sağlayabiliriz. Atakum benim eserim diyenlere, geldiğinde bir sorun, hangi eserlerden bahsediyor. Burada bulunanlar bu ilçenin tarihini ve gelişimini çok yakından bilen insanlar. Atakum, Ak Parti Döneminde yapılan hizmetleri de kendi yapmış gibi anlatmaktan çekinmeyenlere cevap 30 Martta sandıkta verilecektir” diye konuştu.

GELİŞİME ENGEL OLUYORLAR

Köylerle ilgili Atakum tarihinde görülmemiş bir program, yatırım ve proje hazırlığı yaptıklarını önemle vurgulayan İshak Taşçı, “Kalkınma bütünü temsil ederse bir anlam ifade eder. Kalkınma, köyü kentten ayırarak yapılamaz. Bugün köylerimizin gelişimi, değerlendirilmesi, yatırımlarla buluşmasının önünde tek engel vizyonu olmayan bir belediye yönetiminin olmasıdır. Hedefi hizmet olmayanın heybesinde kuru sözden başkan bir şey olmaz. Kente bu kadar yakın olmasına rağmen, doğayla iç içe ve şehir stresinden uzak bu kadar uzak kaç bölge var. Bu güzel yerlere doğa Turizmi adına Yayla Konaklama Tesisleri gibi bir tesis sizce yapılamaz mıydı? En önemli projelerimizden biri budur. Peki Atakum’u olduğu gibi gözler önüne seren bir seyir tesisi ve motelleri yapılamaz mıydı? Elbette yapılırdı. Ama Sayın başkanın daha önemli işleri olduğu için vakit bulamamış. Köy Konakları, kentin yeşille buluşması için fidan yetiştiriciliği yapılamaz mıydı?” diye konuştu.

GURBETE GİTME DÖNEMİ SONA ERECEK

Atakum’u projelerin merkezi haline getirmek istediklerini ifade eden, Taşçı, “Herkes elini vicdanına koysun ve düşünsün. Atakum nereye gidiyor. İstihdam adına, yatırım adına, hizmet adına ne yapılıyor. Sizlerin karşına aday adaylığında projeyle çıktım. Sadece proje konuştum. Sadece çözüm konuştum. Şimdi konuşma sırası sizde. Atakum’a sahip çıkma sırası sizde. Bu projeler bizim geleceğimizdir demek sırası sizde. 55 de55 Atakum Projelerini benimsediniz. Onlara inandınız. Şimdi bu projeleri hayata geçirme zamanı. Köylerimizi doğa turizminin merkezi yapmak istiyoruz. Burada kurulacak tesislerle gençlerimize iş, üreticilerimize ürünlerini pazarlayacakları tesisler oluşturmak istiyoruz. Bu projelerin benim değil sizin projeleriniz. Bu gelecek sizin geleceğiniz. Çocuklarınızla, torunlarınızla, ailenizle birlikte yaşamak için yapmamız gerekenler bunlar. İş için, ekmek için, gelecek için gurbete gitme dönemini Allah’ın izniyle sona erdireceğiz” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.