Kritik Suriye toplantısı

Malatya 2. Ordu Komutanlığı Karargahında, Suriye ile ilgili kritik toplantı devam ediyor. Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar, dün Malatya’ya gelerek 2. Ordu Komutanlığı Karargahında kolordu komutanlarının da bulunduğu toplantıya katılmıştı. Geceyi Malatya Orduevi’nde geçiren Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar, Suriye sınırının da sorumluluk bölgesinde olduğu Malatya 2. Ordu Komutanlığı Karargahında üst düzey komutanların da […]

Kritik Suriye toplantısı
Haber Tarihi: 27 Mart 2014
Haber Kategorisi: Güncel Haberler, Ulusal Haberler


Malatya 2. Ordu Komutanlığı Karargahında, Suriye ile ilgili kritik toplantı devam ediyor. Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar, dün Malatya’ya gelerek 2. Ordu Komutanlığı Karargahında kolordu komutanlarının da bulunduğu toplantıya katılmıştı. Geceyi Malatya Orduevi’nde geçiren Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar, Suriye sınırının da sorumluluk bölgesinde olduğu Malatya 2. Ordu Komutanlığı Karargahında üst düzey komutanların da katıldığı toplantıya bugün de devam etti.

Toplantıya, ev sahibi olan 2. Ordu Komutanı Orgeneral Galip Mendi ile birlikte 7. Asayiş Kolordu Komutanı ve Asayiş Kolordu Komutanları ile birlikte bölgedeki diğer komutanlar da katıldı.
2. Ordu Komutanlığındaki toplantıdan sonra Malatya 2. Ordu Komutanlığı’na bağlı birlikleri de denetleyeceği bildirilen Akar’ın daha sonra Malatya’dan ayrılacağı öğrenildi.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...