Kurupelit ve Barutane Derelerinin Islahları Tamamlandı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Coşkun Öncel, Kurupelit ve Baruthane Derelerinin ıslah çalışmalarının tamamlandığını söyledi. Atakum ilçesinde yer alan Kurupelit Deresi ve İlkadım ilçesindeki Baruthane Deresi’nin ıslah çalışmalarının yaklaşık 2 milyon TL’ye mal olduğunu ifade eden Coşkun Öncel, “Taşkınların önüne geçmek için dere ıslah çalışmalarına hız verdik. SASKİ Genel Müdürlüğü olarak […]

Kurupelit ve Barutane Derelerinin Islahları Tamamlandı
Haber Tarihi: 28 Nisan 2014


Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi

(SASKİ) Genel Müdürü Coşkun Öncel, Kurupelit ve Baruthane Derelerinin ıslah çalışmalarının tamamlandığını söyledi. 
Atakum ilçesinde yer alan Kurupelit Deresi ve İlkadım ilçesindeki Baruthane Deresi’nin ıslah çalışmalarının yaklaşık 2 milyon TL’ye mal olduğunu ifade eden Coşkun Öncel, “Taşkınların önüne geçmek için dere ıslah çalışmalarına hız verdik. SASKİ Genel Müdürlüğü olarak taşkınların önüne geçmek için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıyız. Samsunlu vatandaşlarımızın bundan sonra selden mağdur olmamaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
Coşkun Öncel, özellikle Atakum ilçesinde yer alan derelere öncelik verdiklerini, dere ıslahlarının en kısa sürede tamamlanması için çalışmaları hızlandırdıkları sözlerine ekledi.

Haber Etiketleri: , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...