Lovelet’te Muhteşem Osmanlı Animatif Sergi ve Etkinliği!

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 15-30 Ekim tarihlerinde Muhteşem Osmanlı Animatifsergi ve çocukların çeşitli aktiviteler yapacağı Taş Mektep atölyesi oluşturulacak.

Lovelet’te Muhteşem Osmanlı Animatif Sergi ve Etkinliği!
Haber Tarihi: 13 Ekim 2016


15 Ekimde ziyaretçilere açılacak sergideyeniçeri ocağı yeniçerileri, demirciocağı, hanedan tahtı, at üstünde şehzade gibi Birebir boyutlarında hazırlanan 3 boyutlu dönem temaları kullanılacaktır. Serginin yanı sırabüyüklerinde minikler kadar ilgisini çekecek olan Taş Mektep atölyesi oluşturulup, her çocuğa üzerinde kendi adının yazılı olduğu topaç hediye edilecek. Erkek çocukları şehzade kıyafeti giyerek şehzade olurken, kız çocukları sultan olacak. Okçuluk, kilim dokuma, takı tasarımı, at biniciliği ve topaç çevirme gibi etkinliklerin yer alacağı atölyede Sadece çocuklar değil Anne-Babalar ’da unutulmadı oluşturulacak Saltanat Makamında Anneler Sultan, babalar da padişah kostümü giyerek anı ölümsüzleştirebilecekler.

Karadeniz’in en büyük Outlet Alışveriş merkezi olan Lovelet Outlet yaptığı etkinlikler ve 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Karadeniz halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Tekstilden Mobilya ya kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet özgün konsepti, göz dolduran mimarisi ve nefes aldıran açık alanlarıyla ziyaretçilerine alışılmışın dışında bir alışveriş keyfi sunuyor.

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...