Mehmetçik’ten Atakumlu kadınlara teşekkür

Samsun’un Atakum İlçesi’nde başlattıkları bir kampanya ile Mardin’un Nusaybir İlçesi’nde görev yapan Samsunlu güvenlik güçlerine moral veren Atakumlu kadınlara, Mehmetçik’ten teşekkür geldi. Güvenlik güçleri, sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflarla Atakumlu kadınlara teşekkür etti.

Mehmetçik’ten Atakumlu kadınlara teşekkür
Haber Tarihi: 6 Mayıs 2016


Samsunlu güvenlik güçlerine moral vermek amacıyla Atakum Arena Taraftar Grubu tarafından başlatılan destek kampanyasına yoğun ilgi gösteren ev hanımları, Nusaybin’e börekler, dolmalar göndermiş, koliler ayrıca Türk bayrakları, Samsunspor atkı ve formaları ile doldurulmuştu. Kolileri teslim alan güvenlik güçleri, Samsun’dan gelen erzak ve bayraklarla çekindikleri fotoğrafları sosyal medyadaki hesaplarından paylaştı ve teşekküre etti. Teröre karşı canlarını hiçe sayarak mücadele eden kahraman askerlerin özellikle Türk bayrakları ve Samsunspor atkılarını, teröristlerden temizledikleri ev ve binalara astı.

a1

ERBİL: SEVİNÇLİYİZ, GURURLUYUZ..

Etkinliğin gerçekleştirilmesine öncülük eden Atakum Arena Taraftar Grubu Lideri Erkut Erbil, “Zorlu şartlarla hainlerle mücadele eden güvenlik güçlerimize moral desteği vermek için başlattığımız kampanyamızın sonuç verdiğini görmek, bizleri hem çok sevindirdi hem de gururlandık” dedi.

a2

Haber Etiketleri: , , , , , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...