REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Metin Burma, “1 Nisan’da Büyük Bir Şenlik Yapacağız”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Metin Burma, “1 Nisan’da Büyük Bir Şenlik Yapacağız”
1.139
06 Mart 2014 - 12:44
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Seçim çalışmalarını sürdüren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Denizevleri ve Küçük Kolpınar Mahalleleri’nde iki seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaparken, “Bugüne kadar arkamda ne hükümet ne de holding oldu. Hep halka inandım, güvendim. Onlarda bana inandılar, güvendiler. Halkımın duası ile dimdik ayakta duruyorum.” dedi.

15 yıl halka, onların desteği ile kendi ayakları üzerinde durarak hizmet verdiğini, bu dönemde halkın desteğini ve onayını alarak, yoluna devam ettiğini diyerek sözlerine devam eden Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, “Atakum gelişiyor, değişiyor. Burası yaşanacak yer olduğu için insanlar akın akın buraya göç ediyorlar. Atakumun her sokağında ayak izim, anım vardır. Bugüne kadar kontrolörler, Mülkiyeciler, iç denetçiler peş peşe belediyemize geldiler. Defalarca inceleme yaptılar. Yasalara aykırı bir şey bulamadılar. Çünkü yaptığımız işleri kamu yararına yapıyor, meşru olmayan bir işin içinde olmuyoruz.” diye konuştu.

Bugünlerde halka bir proje kitapçığı dağıttıklarını, herkesin onu iyi okuması gerektiğini de sözlerine ekleyen Başkan Burma, ” Orada ne yaptığımızı ve yapacağımızı anlatıyoruz. Atakum’da sizlerle birlikte daha güzel günler göreceğimize inanıyorum. Metin Burma insanları kucaklayarak, kibirlenmeden bir halk adamı olarak hizmet verir. Atakumlular bilir ki, istediğimizi zaman çağırırız, gelir., Gittiğimiz zaman kapısı açıktır, görüşürüz. Yapabileceği sözü verir, yapamayacakları konusunda bizi kandırmaz,kırmaz. Bütün heyecanımla,bilgimle, birikimimle,projeciliğimle halkın önündeyim,hizmetindeyim. Sizlerin, Atakum’un ,Türkiye’de örnek gösterilen gelişmesine katkı vereceğinize inanıyor ve güveniyorum. Atakuma sahip çıkın.O’na sahip çıkmanız demek, dürüst yöneticilere kendi,,çocuklarınızın,torunlarınızın,torunlarınızın geleceğine sahip çıkmanız demektir. 1 Nisan’da belediye binamızın yanındaki meydanda hep birlikte büyük bir şenlik yapacağız. “şeklinde konuştu.

Küçük Kolpınarlılara kapalı semt pazarı yapacağı sözünü de veren Başkan Burma, konuşmasını şöyle sürdürdü:” Kamulaştırmayla ilgili sorunumuz var, onu çözdüğümüzde pazarınızın yapımına başlayacağım. Kolpınar’da, Atakumla birlikte gelişmeye ve değişmeye devam edecektir. Halkın üzerinde etki yaratamayanlar, proje noktasında tıkananlar, söylemi kalmayanlar bana sataşıyorlar. Dostlarım bana, rakipler sataşıyor,sen niye cevap vermiyorsun diyorlar. Benim Atakumun yarınları için düşündüğüm güzellikler, projeler var,halka onları anlatıyorum. Boş laflara bakmıyorum, çekişme içine girmedim,girmeyeceğim. Birilerine laf atarak siyaset yapmam, polemiklerin, küçük işler içerisine girmem. Ben uzlaşmacı bir adamım. İnsanları insan olduğu için severim, hiç bir ayırım ayırmam. Herkes birilerini sever ve oy verir ama zaman gelir bakar ki, böyle iyi bir adam var, yaptığı işler ortada, temiz,lekesiz,dürüstçe çalışıyor, bu işi başarıyor der,oyunu tutar ona verir.”

Öte yandan Küçük Kolpınar SKM açılışına CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz’de katılırken, Kolpınarlılar Başkan Burma ve Aday Cengiz’i meşalelerle karşılayarak, uzun süre tezahüratta bulundular. Aday Cengiz, burada yaptığı konuşmada, ” Her yerde çok iyi gidiyoruz. Rahmetli Muzaffer Önder’den sonra büyükşehir tekrar bizim olacaktır.”diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.