REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Taşçı: “Metin Burma Sadece Göz Boyuyor”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Taşçı: “Metin Burma Sadece Göz Boyuyor”
1.421
18 Mart 2014 - 15:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, yoğun bir tempoyla yürüttüğü seçim kampanyası dahilinde cadde ve esnaf ziyaretleri de yaparak Atakum Halkı’yla buluşmaya devam ediyor. 55de55 Atakum Projeleri çıkışıyla taraflı tarafsız her kesimden destek gören Taşçı, gittikleri her yerde vatandaşların artık hizmet beklentisi içerisinde olduğunu net bir şekilde gördüklerini söyledi.

SÖZ VERMEKTE ÇOK İYİ AMA SÖZLERİNİ UNUTUYOR

Atakum Halkı’nın biraz kızgın ve biraz da kırgın olduğunu belirten İshak Taşçı, “Halkımız Sayın Metin Burma’nın son 5 yılda ortaya performanstan kesinlikle memnun olmadığını görüyorum. Aslında bunu Sayın Başkanda görüyor ve biliyor. Siyaseten bir yarış içinde olduğu için öz eleştiri yapamadığının herkes farkında. Verdiği sözlerin neredeyse hiç birini tutmadığının herkes farkında. Kapı kapı dağıttığı kitapçıkların göz boyama olduğunun herkes farkında. Dediğim gibi mevcut başkanda bunu farkında. Siyaset yapacağına, 5 koca yılı boşa geçireceğine, vaktini gereksiz işlere harcayacağına biraz da hizmet, proje ve yatırım için uğraşsaydı bugün bu kadar mahcup olmazdı. Esnafımızla ilgili ortada tek bir projesi yok. Esnafın sıkıntılarını çözmek için yapılan tek bir faaliyet yok. Ticari hayatı canlandırmak, farklılaştırmak ve o farkı yaşatmak için ortaya konulan tek bir proje yok. Elinin altında çok ama çok iyi bir kumaş var maalesef bizim terzimizin ne kumaşla ne de işiyle ilgisi var. Atakum’un hak ettiği noktaya gelmesi için çok çalışmak, üretmek, uygulamak ve sonuç almak gerekiyor. Artık herkes Sayın Burma’nın sonuç adamı olmadığını iyi biliyor” diye konuştu.

KENDİ HİZMETLERİ ANLAT

Atakum için iyi bir enerjiye, halkla birlikte oluşturulacak iyi bir sinerjiye ihtiyacı olduğunu önemle vurgulayan Taşçı, “Metin Bey’in herkesin bildiği sırça köşkleri var. Sırça köşklerinden çıkıp halk için, ilçesi için, üzerine aldığı büyük sorumluluk için üzerine düşeni yapmadığı aşikardır. Belediyeyi bir borç batağına sürüklediği, Atakum gibi bir yerleşim merkezinde Turizm adına tek bir projesi dahi olmadığını artık saklayamıyor. 15 yılda yüzlerce proje ve hizmet sözü veren bir başkan, bu gün insanların karşısına 15 yıl önce seçildiğinde verdiği sözleri tekrar vermekten çekinmiyor. Sayın Burma’nın keyfi yerinde olabilir ama işler Atakum ve Atakum Halkı için hiç de iyi gitmiyor. Atakum bir Turizm kenti olmalı. Metin Bey’in bundan haberi var mı acaba sormak lazım. Olmadığı belli ki bu anlamda tek bir projesi yok. Hükümetin, büyükşehir belediyesi ve önceki dönem Ak Parti’li belediyenin yaptıklarını Atakum’dan bir çıkarın inanın bana ortada bir kasaba bile kalmıyor. Büyükşehir çalışıyor, hükümet çalışıyor Metin her zaman olduğu gibi en iyi yaptığı şeyi yapıyor, yani başkaları yapıyor o havasını atıyor. Başkalarının emeği ve çalışması üzerinden itibar kazanmaya çalışanlara halk arasında bir tabir kullanılıyor. 30 Mart onun emeklilik, Yeni Atakum’un ise başlangıç tarihi olacaktır” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.