REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Milletvekili Mustafa Demir: “Türk Destanı Yeniden Can Buldu.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Milletvekili Mustafa Demir: “Türk Destanı Yeniden Can Buldu.”
1.277
21 Ekim 2013 - 13:43
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Türk milletinin büyük bir ulus olduğunu, tarihte bir çok destan yazıldığını, yapılan hizmetlerle şuan ülkeye can geldiğini, gücün yeniden toplandığını, lider ülke olarak dünyada yeni destanlara yol alındığını söyledi.

AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Çarşamba Konuklu köyüne ziyaret gerçekleştirdi. Başkent Çarşambalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin organizasyonunda yapılan ziyarette mahalleler gezildi, incelemelerde bulunuldu. AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse, il genel meclis üyeleri Mustafa Baş, İbrahim Tarım ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği Demir, dernek başkanı Şenol Yiğit ve köy muhtarı Mürsel Kurt’tan bilgi aldı, köylülerle görüştü. Gün boyu süren gezide Demir, köylülerle sohbet etti, taleplerini dinledi. AK Parti’nin tüm teşkilat olarak sahada vatandaşıyla iç içe olduğunu, yerinde oturarak siyaset yapmadığını ifade eden Demir, herkesin görev kapsamında sahada yerinde, birebir hizmetle çalıştığını, uzaktan bakarak çalışma yapmadığını kaydetti.

Türk milletinin cihana hükmetmiş bir soydan geldiğini, her dönemde onurlu, güçlü bir duruş sergilediğini belirten Demir, gerileme noktasında yeniden dirilişi sağlayan ülkenin bundan 12 yıl önce her alanda dar bir boğaza girdiğini, ekonomisinin çökme noktasına geldiğini, demokrasi ayıplarının ülkeyi sardığını, halkın refah kavramı dışında bir yaşama itildiğini, birçok sıkıntılara maruz bırakıldığını hatırlattı.

Demir, “Ülkemiz geçmişte hiç hak etmediği süreçleri yaşadı. Bunun nedenleri açık, halkımız gördü ve AK Parti’yi iktidara getirdi. Biz onurlu ve güçlü bir milletiz. Tarihte bir çok destan yazmış olan ecdadımız, bu ülkeyi hepimize emanet etti. Büyük bir çıkmaza sokulan vatanımız her yönüyle zayıflatılmış durumda iken halkın iradesi dur diyerek emaneti AK Parti’ye verdi. Yapılan hizmetlerle şuan ülkemize can geldi. Gücümüzü yeniden toparladık, lider ülke olarak dünyada yeni destanlara yol almaya başladık. Ekonomi, sağlık, eğitim, alt üst yapı, demokrasi gibi bir çok başlıkta köklü değişimler yaşandı. Artık ülkemizin başka ülkelere muhtaç olma kavramı ortadan kaldırıldı. Bu aslında milletimizin bir başarısıdır. Çünkü ülkesine, vatanına hizmet edecek kadrolara vekalet verdi. Bizlerde bu vekaletin vebalini bilerek AK Parti olarak görevimize dört elle sarıldık, hizmet ağını artırdık, ülkenin önündeki engelleri kaldırdık.” ifadelerini kullandı.

Mustafa Demir, ülkenin huzurunun, her bir vatandaşının hakkının korunması için büyük bir mücadele verildiğini, halkından yana olan bir partinin odak noktasının insan olduğunun da altını çizdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.