REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Milli Görüş Belediyeciliği Bir Efsanedir

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Milli Görüş Belediyeciliği Bir Efsanedir
1.276
16 Şubat 2014 - 15:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saadet Partisi Atakum Belediye Başkan Adayı Serdar Şen seçim çalışmalarına Taflan’dan başladı.

Taflan Mahallesi’nde pazarcıları ve  esnafı ziyaret ederek seçim çalışmalarına başlayan Serdar Şen  projeleri hakkında bilgi veren Başkan Adayı Şen’in ilgiyle karşılandığı gözlendi.

Saadet Partisi Atakum Belediye Başkan Adayı Serdar Şen esnaf ziyaretinden sonra konvoy eşliğinde Saadet Partisi Atakum Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldı.

MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİ BİR EFSANEDİR

Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışında bir konuşma yapan Saadet Partisi İl Başkanı Av. Hasan Bayram Var; ‘Bütün Türkiye’de olduğu gibi Samsunumuzun her yerinde tertemiz adaylarımızla seçime iştirak ediyoruz. Geçmişte efsane hizmetler yapan Milli Görüş Belediyeciliğini Samsun’da ve Atakumumuzda hep birlikte inşa edeceğiz” diye konuştu.

Daha sonra söz alan Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İnşaat Yüksek Mühendisi Ali Vural ise; ‘Biz Saadet Partililer, Milli Görüşçüler olarak belediyelerimizin sorunlarını biliyoruz. Geçmişte biz Türkiye’nin büyük bir bölümünde kazandığımız belediyelerde yolsuzluğun, talanın önüne geçerek en güzel hizmetleri yaptık. Şimdi kaldığımız yerden devam etmek üzere destanlar yazmaya geliyoruz. Bizden sonra belediyelere gelenler ise dere yataklarını yapılaşmaya açarak Allah’ın rahmeti olan yağmurun sel olarak vatandaşımızın mağdur olmasına sebep olmadılar. Hiç mi bir mühendise biz bu işi nasıl yaparız diye sormak aklınıza gelmedi. Bize gelip sorsaydınız biz vatandaşımız için Allah rızası için hiçbir ücret talep etmeden size yardımcı olurduk.’ şeklinde konuştu.

Daha konuşan Saadet Partisi Atakum Belediye Başkanı Serdar Şen de konuşmasında şu ifadelere yer verdi: ‘Belediye’yi kazanır kazanmaz yapacağımız ilk iş daha önce Milli Görüş belediyeleri olarak yaptığımız gibi belediye binasının girişine ‘Rüşvet alan da veren de melundur.’ hadisini olacaktır. Çünkü biz Saadet Partililer olarak ‘İnsanların hayırlısı insanlara faydalı olandır.’ ilkesiyle çalışıyoruz. Halkımıza hizmeti ibadet sayıyor ve yaptığımız her işin bir gün hesabını vereceğimiz biliyoruz.

Atakumun en önemli sorunlarından birisi plansız, düzensiz ve hızlı yapılaşmasıdır. Bu nedenle her geçen gün ilçemiz stres şehri haline gelmektedir.

Böyle bir ortamda büyüyen gençlerimiz ve çocuklarımız için rahat nefes alacakları rahat ve özgürce oynayabilecekleri, enerjilerini verimli harcayabilecekleri spor alanları, hobi bahçeleri, parklar yapacağız. Çocuklarımızı doğayla buluşturacağız.

ATAKUM’U BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Biz Saadet Partili belediye olarak Samsun Atakum ilçemizi bütün Atakumlu hemşerilerimizle birlikte yöneteceğiz. Her hafta bir mahallemizde ve köyümüzde halk meclisleri kurarak sizlerin görüş ve istekleri doğrultusunda sorunları çözeceğiz. Yani biz buyurgan bir belediyecilik anlayışıyla değil halkımızın görüşlerini baş tacı yapan bir belediyecilik anlayışıyla yöneteceğiz.

Atakum ilçemiz betonlaşmadan önce ilimizin en önemli tarım alanlarından birisiydi. Halen köylerde yaşayan vatandaşlarımızın en önemli geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. Köyde yaşayan vatandaşlarımızın sağlıklı, doğal ve organik ürünler yetiştirmesine belediye olarak destek olacağız. Bunun yanında köylümüzün yetiştirdikleri ürünleri kolayca, temiz, düzenli ve hijyenik ortamlarda ilçe merkezimizde yaşayan Atakumlu hemşerilerimize ulaştırabilecekleri yeterli sayıda ve özellikte modern Pazar yerleri inşa edeceğiz. Böylece Köylümüz ürünlerini kolayca pazarlama imkânına kavuşurken, ilçe merkezindeki hemşerilerimiz de sofralarında sağlıklı ve organik gıdalar tüketecek, çocuklarını hormonlu gıdalardan uzak tutma imkânına kavuşup sağlıklı beslenmelerini sağlayacaktır. Çünkü çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Onların sağlıklı ve mutlu olması, stresten uzak kalabilmeleri Saadet Partili belediye olarak bizim en önemli önceliklerimizden biri olacaktır.

Yine köylümüzün ürettiği tarımsal ve hayvansal ürünlerden yeni ürünler elde edilecek fabrikalar ve tarımsal üretim tesisleri kurulmasına öncülük edeceğiz. Böylece hem köylümüzün ürünü değerlenecek, Atakumlu esnafımız ucuz ve kaliteli ürün satacak, daha çok kazanacak, hem de bu ürünleri evine götürmek durumunda olan vatandaşımız kazanacak. Yani biz Muhterem Liderimiz Necmettin Erbakan’ın sürekli olarak söylediği gibi gerekirse tekeden süt çıkaracağız ve canla başla Atakum ilçemize hizmet edeceğiz.

ATAKUM’A DEVLET HASTANESİ

Bir diğer projemizi ise şöyle ifade etmek isterim ki; Atakumlu hemşehrilerimiz hastalandıklarında bin bir zorluklarla ve birkaç araç değiştirerek ya İlkadım ilçesinde bulunan Araştırma Hastanesi’ne ya da yine aynı zorluklarla Tıp Fakültesi Hastanesi’ne gitmektedir. Ben bu sıkıntıyı çekmek istemiyorum, daha kolay sağlık hizmeti almak istiyorum diyerek özel hastanelere giden hemşerilerimiz ise yüklü ödemeler yaparak tedavi olmak zorunda kalmaktadır. Saadet Partili belediye olarak bu sorunu kökten çözeceğiz. Atakumumuza bir Devlet Hastanesi kazandırarak hemşerilerimizin hizmetine sunacağız.

Çünkü biz sorunları en iyi şekilde gören ve çözülmesi konusunda belediyemizin bütün imkânlarını seferber etmeye azimli bir yönetim sergileyeceğiz.

Ayrıca Atakum’da yaşayıp sanayide işi olan hemşerilerimiz ya Canik’teki ya da Tekkeöy’deki sanayi sitelerine gitmek zorunda kalmaktadır. Biz belediyeyi kazandığımızda Atakum ilçemizin uygun bir yerine, çevre kirliliğine ve düzensizliğe sebep olmayacak bir şekilde sanayi sitesi kuracağız. Böylece sokak aralarında çalışmak zorunda olan esnafımız daha rahat ve konforlu ortamlarda çalışma imkânına kavuşacak. Atakumlu hemşerilerimiz de trafik keşmekeşi yaşadığı Canik ve Tekkeköy’deki sanayi sitelerine gitmek zorunda kalmayacak.

Atakum ilçemiz bir üniversite kentidir. 19 Mayıs Üniversitemizde eğitim gören öğrencilerimizin yaklaşık 30 bin kadarı ilçemizde ikamet etmektedir. Saadet Partisi olarak üniversite eğitimi alan gençlerimizin kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri, ülkemize ve milletimize ne güzel katkıları sağlayabilmeleri için bilimsel, sosyal ve kültürel araştırma merkezleri kuracağız. Belediyemizi yönetirken her kesimin görüşlerini aldığımız gibi gençlerimizi de dinleyeceğiz. Üniversite öğrencilerimize yönelik öğrenci meclisleri kuracağız. Onların genç, dinamik ve enerji dolu fikirleri bizim için çok değerli olacak. Çünkü Saadet Partisi olarak bizim için bir milletin asıl gücü tankı, topu, tüfeği değil, inançlı, imanlı gençleridir.

Artık Türkiye’nin dört bir yanında efsane hizmetler yapan Milli Görüş belediyeciliği’nin zamanı gelmiştir. 30 Mart tarihi Atakumumuz’da da Milli Görüş belediyeciliğinin miladı olacaktır. 31 Mart sabahından itibaren kollarımızı sıvayacağız, ibadet aşkıyla çalışıp halkımıza Milli Görüş belediyeciliğinin en güzel örneklerini sunacağız.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.