Muhtar Adayı Babası İçin Oy Kullanmaya Giderken Kazada Öldü

Artvin’den, muhtar adayı babaları için oy kullanmak amacıyla Karabük’e giden kardeşlerden biri Samsun’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybederken, diğer kardeş ise ağır yaralandı. Kaza, Samsun’un Çarşamba ilçesinde gün gece meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Karabük’te muhtar adayı olan babaları Vahit Kılıç’ı destekleyip oy vermek için kardeşi 22 yaşındaki Hüseyin Kılıç ve arkadaşı Ümit Akdemir (23) […]

Muhtar Adayı Babası İçin Oy Kullanmaya Giderken Kazada Öldü
Haber Tarihi: 30 Mart 2014
Haber Kategorisi: Asayiş, Güncel Haberler


Artvin’den, muhtar adayı babaları için oy kullanmak amacıyla Karabük’e giden kardeşlerden biri Samsun’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybederken, diğer kardeş ise ağır yaralandı.

Kaza, Samsun’un Çarşamba ilçesinde gün gece meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Karabük’te muhtar adayı olan babaları Vahit Kılıç’ı destekleyip oy vermek için kardeşi 22 yaşındaki Hüseyin Kılıç ve arkadaşı Ümit Akdemir (23) ile Artvin’den yola çıktığı öğrenilen 24 yaşındaki Süleyman Kılıç, 53 AT 832 plakalı otomobil ile seyir ederken Murat Cennetoğlu (35) idaresindeki 34 FK 6672 plakalı TIR’a arkadan çarptı. Kazada, otomobil sürücüsü Süleyman Kılıç, kardeşi Hüseyin Kılıç ve arkadaşı Ümit Akdemir yaralandı. Yaralılar, ambulansla Çarşamba Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İlk müdahaleleri yapılan kardeşler hayati tehlike kaydı ile Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildiler. Hüseyin Kılıç, yapılan müdahalelere rağmen hastanede hayatını kaybetti. Ağır yaralanan Süleyman Kılıç’ın ameliyata alındığı ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.
Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...