Mustafa Belur: “Kandil Bunalan Gönülleri Aydınlatır”

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Üç Aylar ve Regaib Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, mesajında, Regaip Kandili ve mübarek üç ayların sevgi, gönül huzuru, kardeşlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olması temennisinde bulundu. “Kandil” olarak adlandırılan gecelerin ışıklarıyla sadece karanlığı değil, aynı zamanda bunalan gönülleri de aydınlattığını ifade eden Belur, şunları kaydetti: “Böyle […]

Mustafa Belur: “Kandil Bunalan Gönülleri Aydınlatır”
Haber Tarihi: 30 Nisan 2014


Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Üç Aylar ve Regaib Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, mesajında, Regaip Kandili ve mübarek üç ayların sevgi, gönül huzuru, kardeşlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olması temennisinde bulundu.

“Kandil” olarak adlandırılan gecelerin ışıklarıyla sadece karanlığı değil, aynı zamanda bunalan gönülleri de aydınlattığını ifade eden Belur, şunları kaydetti:

“Böyle zamanlarda ahlak ve erdemin, doğruluk ve dürüstlüğün, paylaşımın, hak ve hukuka riayetin, barış içinde yaşamanın, önemini kavrayarak, düşünce ve duygularımıza, söz ve davranışlarımıza bu eksende yön vermeye karar veririz. Esasen bu gibi mübarek gün ve geceler değerlendirebildiğimiz sürece, güzel amellerle içini doldurabildiğimiz, yanlışlarımızın farkına varıp doğru istikamete yönelebildiğimiz ölçüde bizim için Bereketli ve kazançlı zaman dilimleri olacaktır. Ayrıca üç ayların da başlangıcı olan mübarek Regaib Kandili’nin kutlu olmasını diler, İslam aleminin birlik ve beraberliğine vesile olmasını Allah’tan niyaz ederim.”

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...