REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Necattin Demirtaş: “Ulaşım Sorununa Yönetim Anlayışımız Son Verecek”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Necattin Demirtaş: “Ulaşım Sorununa Yönetim Anlayışımız Son Verecek”
930
18 Şubat 2014 - 15:33
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Samsun Demiryolları İş Sendikası İl Temsilcisi Zeki Seyhan’nın düzenlediği kahvaltı programında demiryolu idare yönetimi ve çalışanları ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”Demiryolu’nun her geçen gün daha büyük önem kazandığını, demiryolu çalışanlarının meslek olarak yeniden gözde meslekler haline geleceğini söyledi.

Shell Kavşağı Gar Restaurant’da demiryolu çalışanları ile düzenlenen kahvaltı organizasyonuna İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın, Samsun Demiryolları İş Sendikası İl Temsilcisi Zeki Seyhan,Emekli Makinist Selahattin Uğur Şimşek demiryolu çalışanlarının aileleri katıldı.

Samimi sohbet havasında gerçekleşen programda konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, demiryolu çalışanlarının yardımlaşma ve dayanışma konusunda örnek çalışmalar yaptıklarını ve her zaman takdir ettiğini belirtti. Demiryolu’nun her geçen gün daha büyük önem kazandığını, demiryolu çalışanlarının meslek olarak yeniden gözde meslekler haline geleceğine vurgu yapan Başkan Demirtaş, , sivil toplum kuruluşlarının da bu gelişim içindeki yerinin önemli olduğunu söyledi.

ASKIDA EKMEK İLE DAYANIŞMA KÜLTÜRÜMÜZÜ PERÇİNLİYORUZ

Belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Demirtaş,Sıcak bir sosyal dayanışma örneği olan Askıda Ekmeği modernize ederek ihtiyaç sahibi insanların ve yaşadığımız kentte çöpten ekmek karıştırırken gördüğümüz yürekleri sızlatan görüntülere son verdik “dedi. İçişleri Bakanlığı tarafından yerel yönetimlere örnek gösterilen askıda ekmek projesi ile ilgili kurduğumuz “www.ekmeginipaylas.org sitesinden, belediye veznesinden bağışlar yapıldığını kaydeden Başkan Demirtaş, “Bu kampanyamızı daha geniş kitlelere yaymak için SMS’li bağış yöntemini hayata geçirdik. Hayırseverler Avea , Vodafone ve Turkcell’den 9086’ya 1 SMS atarak 5 TL ekmek bağışında bulunuyor. 7’den 70’e herkesin rahatlıkla bağış yapabileceği bu yöntemle geleneksel askıda ekmek projemizi toplumun tüm katmanlarına yayarak yardımlaşma ve dayanışma kültürümüzü perçinlemek istiyoruz” diye konuştu.

ULAŞIM SORUNUNA YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ SON VERECEK

Şehirdeki ulaşım sorunlarını katılımcılarla paylaşan MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın, Ulaşım, bu şehrin her yerinde sorun. Sorunun çözümü kolayken, üzerine yeni sorunlar eklendiğini üzülerek görüyoruz. İlçelerdeki hemşerilerimiz, şehir merkezine ulaşabilmek için 3-4 aktarma yapıyor. Bu duruma son vereceğiz. Bu sorunları ancak bizim yönetim anlayışımız çözer “dedi.

Kahvaltı  sonrası  Demiryolları tesislerini gezen Başkan Demirtaş ,35 yıllık görev süresi sonrası emekli olacak Ali Karakaş’ı tutuğu ziyaret defterine duygu ve düşünceleri yazdı.Program günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.