Okul Önünde Şüpheli Çanta Paniği

Samsun’da okul önüne bırakılan şüpheli bir çanta polisi alarma geçirdi. Olay, İlkadım İlçesi Kale Mahallesi İstiklal Caddesi üzerinde bulunan İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi önünde saat 12.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, vatandaşlar, kaldırımda bir şüpheli çanta fark ederek polise haber verdi. İhbarı alan polis ekipleri olay yerine gelerek çevrede güvenlik önlemi aldı. Samsun’un en […]

Okul Önünde Şüpheli Çanta Paniği
Haber Tarihi: 31 Mart 2014


Samsun’da okul önüne bırakılan şüpheli bir çanta polisi alarma geçirdi. Olay, İlkadım İlçesi Kale Mahallesi İstiklal Caddesi üzerinde bulunan İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi önünde saat 12.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, vatandaşlar, kaldırımda bir şüpheli çanta fark ederek polise haber verdi. İhbarı alan polis ekipleri olay yerine gelerek çevrede güvenlik önlemi aldı.

Samsun’un en işlek caddelerinden biri olan İstiklal Caddesi’nde bulunan şüpheli çanta için olay yerine bomba imha uzmanı çağrıldı. Daha sonra olay yerine gelen özel kıyafetli bomba imha uzmanı, şüpheli çantayı fünye ile patlattı. Patlamanın ardından el çantası boş çıkınca çevrede bulunan vatandaşlar rahat bir nefes aldı.
Daha sonar cadde trafiğe açıldı.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...