REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Okullara Çikolata Gönderiyorlar

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Okullara Çikolata Gönderiyorlar
1.189
16 Eylül 2013 - 7:36
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Karadeniz Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(KEYDER), yeni eğitim ve öğretim yılı ile birlikte kuruluşunun 10. yılı kutlamaları kapsamında okullara çikolata gönderiyor. KEYDER Başkanı Ömer Kabaş, “Öğretmenlerimiz sadece 24 Kasımlarda adı yıldızlı ve veciz sözlerle anılan bir insan değil, bugünün ve geleceğin fikir mimarları olarak her zaman övgüye değer fikir işçisidir.” diyerek öğretmenlerin yeni eğitim yılının hayırlı olmasını diledi.

KEYDER olarak kuruluşlarının 10. yılını kutladıklarını dile getiren Kabaş, geçen eğitim öğretim yılında sosyal, sportif ve kültürel birçok etkinlik ve çalışmaya imza attıklarını hatırlattı. Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini dile getiren Kabaş, “Yaz tatilinde öğretmen ve üyeleri için birçok iftar davetinin yanında üniversite sınavının ardından öğrenci ve velilere tercih ve yerleştirme rehberliği hizmetleri sunmuştur. Birçok öğrenci ve veliye yardımcı olmanın huzur ve mutluluğunu yaşadık. Bugünlerde yeni bir eğitim öğretim yılına giriyoruz. Yeni umutlar ve yeni heyecanlarla yeniden öğrencilerimize kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz.” diye konuştu.

“Her insan, her genç, her çocuk bizim için çok kıymetli. Onların, ailelerinden başlayarak vatan ve milletlerine faydalı; çağın gereklerine uygun, milli ve manevi değerlerle donanımlı olarak yetişmeleri bizim için vazgeçilmez bir görevdir.” diyen Kabaş şöyle konuştu: “Derneğimizin asli misyonu olarak ifade edebileceğimiz bu vazife için tüm üyelerimiz üstün bir gayretle çalışmalarına devam etmektedir. Biz yukarıda bahsettiğimiz bu gayeye milli eğitim bünyesindeki ilimizin tüm öğretmen ve idarecileriyle ulaşabileceğimize inanıyoruz. O nedenle öğretmen bizim için çok kıymetli ve değerlidir. Sadece 24 Kasımlarda adı yıldızlı ve veciz sözlerle anılan bir insan değil, bugünün ve geleceğin fikir mimarı ve işçisidir. Yaşadığımız süreç zaman zaman öğretmenin değerini düşürmeye çalışsa da asla düşüremeyecek ve insanların gönlünde vefa duygusu var oldukça öğretmenin de aziz varlığı daima korunacağı inancındayız. Bundan yola çıkarak derneğimiz Samsun’daki tüm okullara 10.yılımızı kutlama ve öğretmenlerimize sevgi,başarı ve hayır dileklerimizi sunmak üzere çam sakızı çoban armağanı çikolata ikram etmek istedik. Bütün okullarımıza bu hafta çikolatalarımız ulaşacaktır. Bu vesile ile tüm eğitim camiasına kıymetli öğrencilerimize ve velilerine başarılı ve hayırlı bir yıl diliyorum.”

 

CİHAN

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.