Osman GENÇ’e bir ödül daha

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Yaşanabilir ve Estetik Şehirler” konulu 4.Yerel Yönetimler Sempozyumu’nda Zaman Akarken Projesi ile üst üste 3. kez proje ödülü aldı. AK Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen “Yaşanabilir ve Estetik Şehirler” konulu 4. Yerel Yönetimler Sempozyumu’nda dereceye giren proje sahibi belediyelere ödülleri verildi. Sempozyumda Canik Belediye Başkanı Osman Genç, […]

Osman GENÇ’e bir ödül daha
Haber Tarihi: 29 Mart 2013
Haber Kategorisi: İlçelerden Haberler


Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Yaşanabilir ve Estetik Şehirler” konulu 4.Yerel Yönetimler Sempozyumu’nda Zaman Akarken Projesi ile üst üste 3. kez proje ödülü aldı.

AK Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen “Yaşanabilir ve Estetik Şehirler” konulu 4. Yerel Yönetimler Sempozyumu’nda dereceye giren proje sahibi belediyelere ödülleri verildi. Sempozyumda Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Zaman Akarken Projesi ile üst üste 3. kez proje ödülü aldı. Törenin ardından konuşan Başkan Genç, ’’3 yıl peş peşe ödül alan bir belediyeyiz. Biz Canik’i önemli bir kentsel dönüşüme tabi tuttuk. Şehirlerin insan üzerindeki önemli etkisini biliyoruz, çarpık yapılaşma çarpık anlayışı meydana getiriyor. Çarpık yapılaşmayı ortadan kaldırdığımız zaman şehirlerde yeni bir anlayışın oluşmasını sağladık. Gelecek yıllar bu dönüşümle birlikte Canik’te daha farklı olacak” ifadelerini kullandı.

Sempozyumda Eynel Köprüsü Projesi ile Samsun İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt, ödülünü Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi’den alırken, Yeşilırmak Kıyı Düzenlemesi Projesi ile Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ödülünü aldı.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...