Phokis İle Ücretsiz Mobil Anketler Hazırlayabilirsiniz

Kasım ayı içerisinde yayına giren Phokis uygulamasının, ücretsiz anket hazırlamak için en iyi seçenek olması nedeni ile yayına girmesi ile birlikte, binlerce kişinin telefonunda yerini almış durumda. Özellikle İngilizce olarak anketler hazırlayarak, farklı kültürlerin de neler düşündüğünü öğrenebileceğiniz için, kendi fikirlerinizi de daha belirgin olarak netleştirebilirsiniz. Uygulamayı incelediğimiz zaman, oldukça kolay olması ve asıl önemli […]

Phokis İle Ücretsiz Mobil Anketler Hazırlayabilirsiniz
Haber Tarihi: 28 Kasım 2015
Haber Kategorisi: Tanıtım


Kasım ayı içerisinde yayına giren Phokis uygulamasının, ücretsiz anket hazırlamak için en iyi seçenek olması nedeni ile yayına girmesi ile birlikte, binlerce kişinin telefonunda yerini almış durumda. Özellikle İngilizce olarak anketler hazırlayarak, farklı kültürlerin de neler düşündüğünü öğrenebileceğiniz için, kendi fikirlerinizi de daha belirgin olarak netleştirebilirsiniz. Uygulamayı incelediğimiz zaman, oldukça kolay olması ve asıl önemli olan ise sosyal bir yapıya sahip olmasıdır. Bilindiği üzere sosyallik bu dönemde çok yaygın olması nedeni ile anket hazırlayanları takip etmek ve tabi ki sizinde takip edilmenizi sağlamak, farklı kültürlerde ki insanlar ile de tanışmanıza vesile olacaktır. Tamamen profesyonel olan ve kurumsal olarak da firmaların ücretsiz olarak kullanabileceği Phosik anket uygulaması, marka belirlemeden, ürün fiyatlarının belirlenmesine ve bugün ne yemek yapacağınızdan, hangi elbiseyi giymenize karar vermenize kadar bir çok alternatifini de beraberinde getirmektedir. Sonuç olarak çok kaliteli bir mobil anket uygulaması olmasından dolayı, her daim işinize yarayacak olup, istediğiniz gibi sorular hazırlayarak sizde cevap seçeneklerinizi ile fikirler alabilirsiniz.

phokis anket uygulaması

Anketler kendi sorunuzu ve cevaplarınızı hazırlamanıza olanak sunuyor olmasından dolayı, Phokis uygulaması da, iki ile dört cevap seçeneği ile anket hazırlamanıza imkan sunmakta olup, bu anketler sizin belirlediğiniz tarihlere kadar oylamaya açık olacaktır.

Çocuğunuzun İsmi İçin Anket Hazırlayın

Phokis anket uygulaması hiç bir şekilde kısıtlama yapmadığı için, örneğin doğacak çocuğunuz için, sizde isim karar verme aşamasındaysanız eğer, kesinlikle bir anket hazırlayarak isimler arasında ki çelişkinize daha net bir şekilde cevap bularak, anket uygulaması avantajı sayesinde, isim belirleyebileceksiniz.

mobil anket

İstediğiniz Gibi Anket Hazırlayın

Kolay bir şekilde anketler hazırlamak ve insanların katılım göstermesini sağlamak artık çok kolay olacağından dolayı, sizde artık mobil anket ile istediğiniz gibi anketler hazırlayarak, binlerce kişinin anketlerinize katılım göstermesini sağlayabilir ve tüm bunları Phokis ile elde edebilirsiniz.

cep telefonu anket uygulamaları

Phokis her zaman işinize yarayacak önemli uygulamalardan olduğu için, telefonunuza indirerek üye olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca facebook hesabınız ile de üye olabilirsiniz.

Phokis uygulamasını telefonlarınıza hem google play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nearliner.phokis mağazasından ve hemde apple store https://itunes.apple.com/us/app/id1004736908 mağazasından sizde hemen indirebilirsiniz.

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...