REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Saadet’ten Samsun İçin Yerel Kalkınma Modeli

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Saadet’ten Samsun İçin Yerel Kalkınma Modeli
1.239
11 Şubat 2014 - 19:34
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Vural, Milli Görüşün yerel yönetimlerde bir marka olduğunu belirterek,  “Saadet Partisi halka hizmeti esas alan bir partidir. Bunun için daha yaşanabilir şehirler oluşturmayı hedef edinmiştir. Genel yönetimde olduğu gibi yerel yönetimde de insanı eksene alır” diye konuştu..

Vural yaptığı açıklamada Mevcut AK Parti’li ve diğer partilere mensup belediyelerin rantı esas alan bir yerel yönetim anlayışını uyguladıklarını ve bunun da şehirlerimizi yaşanamaz hale getirdiğini de belirterek, bu nedenle Milli Görüş belediyeciliğinin özlemle beklendiğini kaydetti.

SAMSUN İÇİN YEREL KALKINMA MODELİ

“Milli Görüşün geçmişte yerel yönetimlerde yaptığı hizmetler ve destanların mirasına konan AK Parti’nin, bu mirası adeta tüketerek hizmet belediyeciliği yerine ranta dayalı belediyeciliği ülkemiz insanına uygulamaktadır. Milli Görüş dışındaki partilerin ranta dayalı yerel yönetim anlayışı nedeniyle bugün kentlerimiz ruhsuz, kimliksiz ve renksiz bir hale gelmiştir. Kentlerimiz ve kentlerimizde yaşayan insanlarımızın ürettiği imkânlar, mevcut AK Parti’li ve diğer zihniyetteki yerel yönetimler eliyle bir takım iç ve dış çıkarcı çevrelere peşkeş çekilmektedir” diyen Vural Milli Görüş tarafından uygulanan “Yerel Kalkınma’’ modelinin Samsun için tek çözüm olduğunu sözlerine ekledi..

YENİDEN MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİ

Saadet Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Vural şöyle devam etti, “İnsanımızın kendi kimliğini rahatlıkla yaşayabileceği, sosyal ilişkiler ve komşuluk ilişkilerinin sağlıklı bir biçimde işlediği ‘’Mahalle Kültürü’’ yok edilerek çok katlı, içerisinde yaşayanların bir birlerinden habersiz yaşadığı, sosyal ilişkiler ve komşuluk ilişkilerinin zayıf olduğu sitelerin oluşturduğu getto tipi yapılaşmalar teşvik edilip uygulanmaktadır. İşte Bütün bu olumsuzlukların ortadan kaldırılarak yaşanabilir kentler, yaşanabilir bir Türkiye ve yaşanabilir bir dünya meydana getirebilmek için ülkemizin ve insanımızın yerel yönetimlerde yeniden Milli Görüş’e ihtiyacı vardır”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.