Şampiyon Engellilerden Özyurt’a Ziyaret

Ekspres Engelliler Spor Kulübü ve Amisos Engelliler ve Gençlik Spor Kulübü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt’u ziyaret ettiler. Ekspres Engelliler Spor Kulübü Başkanı Mustafa Tuncel ve Amisos Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yaşar, 11-14 Nisan 2014 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Bedensel Engelliler Atletizm Türkiye Şampiyonası’nda derece yapan sporcularla birlikte Gençlik […]

Şampiyon Engellilerden Özyurt’a Ziyaret
Haber Tarihi: 28 Nisan 2014
Haber Kategorisi: Güncel Haberler


Ekspres Engelliler Spor Kulübü ve Amisos Engelliler ve Gençlik Spor Kulübü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt’u ziyaret ettiler.

Ekspres Engelliler Spor Kulübü Başkanı Mustafa Tuncel ve Amisos Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yaşar, 11-14 Nisan 2014 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Bedensel Engelliler Atletizm Türkiye Şampiyonası’nda derece yapan sporcularla birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne ziyarette bulundular.

Ankara’da yapılan Engelliler Atletizm Türkiye Şampiyonası’ndan 14 madalya ile dönen Ekspres Engelli Spor Kulübü, 9 madalya ile dönen Amisos Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları İl Müdürü Güven Özyurt ile birlikte Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş misafir etti.

Samsun’da engelli sporcuların sorunlarının giderilmesi adına ne gibi adımların atılabileceği konusunda kulüp yöneticileri ve şampiyon engelli sporcularla görüşen Güven Özyurt, konuklarının sorunlarını dinledi.


Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...