REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Samsun AK Parti Teşkilatı Çalışmalarına Tam Gaz Devam Ediyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Samsun AK Parti Teşkilatı Çalışmalarına Tam Gaz Devam Ediyor
1.209
25 Eylül 2014 - 1:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti İlkadım İlçe 28. Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı Yeşilkent Düğün Salonu’nda yapıldı.

Toplantıya AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

30 Mart ve 10 Ağustos seçimlerinde güçlü birliktelik örneği göstererek seçimlerden başarılı bir şekilde ayrıldıklarını belirten AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, “AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı olarak, teşkilatımız içinde başarılı bir iletişim sayesinde birlik ve beraberlik içinde iki seçim atlattık. Allah’a çok şükür bu birlik ve beraberlik duygusu içinde iki seçimde de galip geldik. İlkadım’da ki bu birliktelik duygusu hiç bir zaman bozulmayacaktır” dedi.

“MAKAM DEĞİL HİZMET AŞKI”

Göreve geldikleri gün kapıları ardına kadar açtıklarını ve makam mevki aşkının hiçbir zaman olmadığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı’nın 28. Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı hayırlı uğurlu olsun diliyorum. İlkadım AK Parti Teşkilatı gerek yapılandırılması konusunda gerek birlik konusunda en ufak sıkıntı yaşamamış bu doğrultular sayesinde Samsun’a örnek olmuştur. Seçim süresince yapılan görev dağılımlarında tüm teşkilat mensupları görevini başarıyla yerine getirmiştir. Halkımızın göstermiş olduğu yoğun teveccüh İlkadım’da tekrar hizmet için göreve başladık. Koltuk sevdamız olmadan hizmet aşkıyla görevimizin başına geçtik. Her zaman alanda olan başkan olduk. Kapımızı ardına kadar açtık. Bizleri bu göreve getiren halkımıza kapımızı kapatmak olmaz. Vatandaşlarımızın istek ve doğrultuları noktasında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Birlik ve beraberlik yolunda 2023 hedeflerimize hızla ilerliyoruz” diye konuştu.

“ÜLKEMİZİN REFAHI ARTACAK”

Türkiye’de her geçen gün refah ve gücün arttığını belirten Ak Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, “Bizim siyasetimizin temeli ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ ilkesidir. Bizim için devlet milletin efendisi değil, ona hizmet eden bir araçtır. Bizim anlayışımız çoğulcu ve özgürlükçüdür. Bütün bireylerin ve farklı kesimlerin kendilerini özgünce ifade ettiği bir demokrasi inşa etmek hedefleriyle hareket ettik, etmeye de devam ediyoruz. Biz demokrasiyi, halkın geniş boyutlu katılımı ile sürekli geliştirilmesi gereken bir süreç olarak görmekteyiz. Demokrasi geliştikçe ülkemizin refahı ve gücü de artmaktadır.2023 yolunda ileri demokrasiye sahip ülkelerdeki demokrasi standartlarını yakalamış bir Türkiye hedefliyoruz. Sadece siyasi temsili değil, siyasi katılımı da etkin hale getirecek reformlara imza atacak bir ülke hedefliyoruz. Türkiye’nin yarınları, çocuklarımızın geleceği için çok çalışarak hedeflerimize, yine milletimiz desteği ve duaları ile inşallah ulaşacağız” şeklinde konuştu.

İlkadım’da ki birlikteliğin daim olacağını ve başarılara imza atacağını belirten AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, “İlkadım ailesini en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Çünkü İlkadım teşkilatı her zaman bütünlüğünü ile örnek olmuştur. Allah bu birlikteliği hiç bir zaman bozmasın. Birlikteliğin getirdiği bu başarılar her zaman daim olacaktır” ifadelerini kullandı.

AK Parti Yakakent İlçe Danışma Toplantısı

AK Parti Yakakent İlçe Danışma Toplantısı İl Başkanı Fuat Köktaş başkanlığında yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Yakakent İlçe Başkanı Mehmet Gençoğlu, ilçe teşkilatının yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ise belediyenin gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler ile ilgili sunumunu yaptı.

Toplantının değerlendirme ve gündeme dair konuşmasını yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, her alanda gerçekleştirdiği icraatlar la milletimizin gönlünde taht kuran AK Parti girdiği 9 seçimi de kazanarak, kırılması çok zor olan bir rekora imza attığını söyledi.

Başkan Köktaş: “AK Parti 14 Ağustos 2001’de bizzat milletimizin kurduğu bir partidir. Bu parti, bu hareket ve bu kadro milletin rotasından başka rota tanımadı. Bundan sonra da tanımayacak. Bizi demokrasi yolundan, ilerleme yolundan kalkınma yolundan alıkoymak isteyenler oldu. Tahriklerle, kirli senaryolarla Türkiye’yi karanlık mecralara sevk etmek isteyenler oldu. Milletimizin desteği ile hiçbirine boyun eğmedik, dik durduk, boynumuzu bükmedik, başımızı öne eğmedik. Artık ülkemiz kurumsallaşma yolunda, demokratik kazanımlarından asla taviz vermeden yoluna devam ediyor. 13 yıl milletimizin ve dünya mazlumlarının umudu olarak yoluna devam eden AK Parti, 10 Ağustos tarihinde milletimizin büyük bir teveccühü ile Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 12. Cumhurbaşkanı seçilmesi ile birlikte ülkemizin yeni bir döneme adım atmasını sağlamıştır. Yeni dönemde halk tarafından seçilen bir Cumhurbaşkanı ile Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile birlikte bu yeni dönem ülkemizin geçmiş 12 yılda elde ettiği kazanımların üstüne daha büyük kazanımlar elde edeceği bir dönem olacaktır. Türkiye’nin gücüne güç katacağı bu dönem, milletimizin refahının daha da arttığı, demokratik ve öncü Türkiye’nin inşa edildiği parlak bir dönem olacaktır. Her alanda gerçekleştirdiği icraatlarla milletimizin gönlünde taht kuran AK Parti girdiği 9 seçimi de kazanarak, kırılması çok zor olan bir rekora imza atmıştır. AK Parti 13 yılda Türkiye’nin siyasi ve ekonomik istikrarını sağlamış, 12 yılda 3 genel seçim, 3 yerel seçim, 2 referandum ve son olarak da Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden tartışmasız açık ara birinci çıkarak milletin desteğini kazanmıştır. Bu başarılar AK Parti’li kadroları rehavete sevk etmemiş ilk günkü heyecandan daha fazla bir heyecanla millete hizmet yolunda geceli gündüzlü bir çalışma içerisinde ülkemizi 2023 hedeflerine yaklaştırmanın gayreti içerisinde olmuştur, bundan sonra da olmaya devam edecektir” şeklinde konuştu.

Toplantıya ayrıca İl Seçim İşleri Başkanı Hakan Karaduman, İl Ar-Ge Başkanı Hakan Ay, İlçe Koordinatörleri Ahmet Özden, Süleyman Tural, Mehmet Yılmaz, mahalle başkanları ve teşkilat üyeleri katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.