Samsun Final Okullarında 23 Nisan Coşkusu

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her yıl olduğu gibi bu yıl da Samsun Final Okullarında çeşitli etkinliklerle coşkuyla kutlandı. 23 Nisan etkinliği Samsun Final Okulları konferans salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başladı. Günün anlam ve önemini anlatan konuşmayı İlk ve Ortaokul Müdürü Tekin Aslan yaptı. Aslan konuşmasında “Ulusal Egemenlik” kavramına vurgu yaparak geleceğin büyükleri […]

Samsun Final Okullarında 23 Nisan Coşkusu
Haber Tarihi: 24 Nisan 2014


Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her yıl olduğu gibi bu yıl da Samsun Final Okullarında çeşitli etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

23 Nisan etkinliği Samsun Final Okulları konferans salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başladı. Günün anlam ve önemini anlatan konuşmayı İlk ve Ortaokul Müdürü Tekin Aslan yaptı. Aslan konuşmasında “Ulusal Egemenlik” kavramına vurgu yaparak geleceğin büyükleri olan günümüz çocuklarına “Türkiye Cumhuriyeti’nin en değerli varlıkları.” diye seslendi.

Konferans salonundaki programda öğrenciler tiyatro, modern dans, şiir ve halk oyunlarındaki becerilerini sergiledi.

Kutlamaların öğleden sonraki bölümünde öğrenciler okul bahçesindeki şenlikte doyasıya eğlendi. Çuval yarışması, sırık adam, örümcek adam, palyaço, halat yarışması, yüz boyama gibi etkinlikler dans ve pamuk şeker ve mısır ikramıyla son buldu.

IMG_3261 IMG_3276 IMG_3305 IMG_3363 IMG_3472 IMG_3514 IMG_3579 IMG_3823 IMG_3834 IMG_4182

 

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...