Samsun Piazza AVM’de Çocuklar İçin Jonglörlük Terapisi Başlıyor

Yıllardır Mardin’de, Sokak Sanatları Festivali ve Çocuk Etkinlikleri yapan Pınar Demiral, 3 Ekim Cuma günü saat 16.00’da Piazza AVM Çocuk Kulübü faaliyetleri kapsamında Türkiye’de ilk defa bir AVM’de çocuklara top yapımını öğretecek ve jonglörlük eğitimi verecek. Piazza AVM, çocukların ruhsal, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini arttırıcı aktiviteleri ile hem çocukların hem de ailelerinin gönlünü fethetmeye devam […]

Samsun Piazza AVM’de Çocuklar İçin Jonglörlük Terapisi Başlıyor
Haber Tarihi: 30 Eylül 2015


Yıllardır Mardin’de, Sokak Sanatları Festivali ve Çocuk Etkinlikleri yapan Pınar Demiral, 3 Ekim Cuma günü saat 16.00’da Piazza AVM Çocuk Kulübü faaliyetleri kapsamında Türkiye’de ilk defa bir AVM’de çocuklara top yapımını öğretecek ve jonglörlük eğitimi verecek.

Piazza AVM, çocukların ruhsal, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini arttırıcı aktiviteleri ile hem çocukların hem de ailelerinin gönlünü fethetmeye devam ederken Piazza AVM koridorlarında yine çocuk kahkahaları yükseliyor.

j5

Aynı anda pek çok topu maharetli bir şekilde döndürme sanatı olan Jonglörlük eğitimi ile Piazza AVM Çocuk Kulübü’ndeki çocuklar zihinsel, fiziksel ve psikososyal becerilerini geliştiriyor. Çocuklara top yapımını öğretecek ve jonglörlük eğitimi verecek olan Pınar Demiral dikkat ve konsantrasyon üzerinde çok etkili olduğu bilinen Jonglörlük terapisinin çok iyi bir pedagojik araç olduğunu vurguluyor.

j2

Pınar Demiral’ın sevgi ve eğlence dolu Jonglörlük eğitim programı yeni yetenekler doğmasına imkan tanırken, çocuklara kişisel gelişim süreçlerinde etkin bir eğitim programı halini alıyor.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...