Samsun Piazza’da Güzeller Geçidi! Güzellik Festivalinin İkincisi Başlıyor!

İlki Samsunlu kadınlar tarafından yoğun ilgi gören Güzellik Festivali’nin ikincisi 24-25 Ekim tarihleri arasında Samsun Piazza AVM’de başlıyor. Samsun Piazza AVM 2. Katta yer alacak olan Golden Rose Shop’ta, 24-25 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan güzellik festivali güzelliğinden ödün vermek istemeyen kadınları bekliyor. Golden Rose Shop’a gelen kadınlar en yeni ve en kaliteli ürünler ile […]

Samsun Piazza’da Güzeller Geçidi! Güzellik Festivalinin İkincisi Başlıyor!
Haber Tarihi: 22 Ekim 2015


İlki Samsunlu kadınlar tarafından yoğun ilgi gören Güzellik Festivali’nin ikincisi 24-25 Ekim tarihleri arasında Samsun Piazza AVM’de başlıyor.

Samsun Piazza AVM 2. Katta yer alacak olan Golden Rose Shop’ta, 24-25 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan güzellik festivali güzelliğinden ödün vermek istemeyen kadınları bekliyor.

Golden Rose Shop’a gelen kadınlar en yeni ve en kaliteli ürünler ile ücretsiz makyaj uygulaması yaptırabileceği gibi yine aynı tarihlerde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes makyaj çantasının sahibi olacak.

Piazza AVM, kendisini uzmanların eline bırakıp ücretsiz profesyonel makyaj uygulamasından faydalanmak ya da dilediği makyaj çantasına sahip olmak isteyen tüm kadınları iki gün boyunca sürecek olan Golden Rose güzellik festivaline davet ediyor.

29

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, özel marka işbirlikleri ve etkinlikleri ile ziyaretçilerini şımartmaya devam ediyor.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...