Samsun Yeşilyurt AVM’de Olimpiyat Şenliği!

Samsun’da Yeşilyurt AVM ve İşitme Engelliler Olimpiyatları Koordinatörlüğü işbirliğinde düzenlenen Olimpiyat Şenliği 20 Ocak Cuma günü başlıyor.

Samsun Yeşilyurt AVM’de Olimpiyat Şenliği!
Haber Tarihi: 19 Ocak 2017


İşitme Engelliler Olimpiyatları’nın(Deaflympics) 23’üncüsü bu yıl Samsun’da gerçekleştirilecek. 18 Temmuz’da başlayıp 31 Temmuz’ da sona erecek ve 109 ülkeden 4 bin 500 sporcunun katılımıyla 21 branşta yapılacak olimpiyat oyunları, Türkiye’nin bugüne kadar yapmış olduğu en büyük uluslararası sportif organizasyon olarak tarihe geçecek.

OLİMPİYAT COŞKUSU YEŞİLYURT’TA

İşitime Engelliler Olimpiyatları Koordinatörlüğü ve Yeşilyurt AVM işbirliği ile 20-21 ve 22 Ocak tarihlerinde yapılacak etkinliklerin amacı; Samsun halkını olimpiyat coşkusu ile şimdiden tanıştırmak ve bu alanda şehir insanında farkındalık yaratmak. Alışveriş merkezinin yeme-içme katında kurulacak etkinlik alanında ziyaretçiler, 14.00 ile 18.00 saatleri arasında masa tenisi, mini golf, bilek güreşi, dart, bowling, basketbol gibi sporları eğlenceli yarışmalarla tecrübe ederek hediyeler kazanacak.

Samsun-YeYilyurt-AVMde-Olimpiyat-YenliYi1

TÜM SAMSUNLULAR DAVETLİ
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 20 Ocak Cuma günü başlayacak Olimpiyat Şenliklerine, çocukları, gençleri, anneleri ve babaları yani eğlenceli vakit geçirmek, beraberinde ise hediyeler kazanmak isteyen tüm misafirlerini davet ediyor.

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...