Samsun’da Atakum Meclisi kampa girdi!

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum İlçesinde daha da güçlü bir meclis yapısının, halkımıza hizmet noktasında bizleri daha da güçlendireceğine inanıyoruz” dedi.

Samsun’da Atakum Meclisi kampa girdi!
Haber Tarihi: 17 Ocak 2017


 

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, başkan yardımcıları, belediyenin AK Parti, MHP ve CHP’li meclis üyeleri, Kamu İdarelerini Geliştirme Derneği (KİG-DER) tarafından Ilgaz’da düzenlenen değerlendirme ve bilgilendirme kampına katıldı.

DAHA GÜÇLÜ MECLİS İÇİN
Atakum Belediyesi meclis yapısının daha da güçlenmesi ve bu sayede ilçeye daha verimli hizmetler sunulabilmesi adına eğitim kampına katıldıklarını söyleyen Belediye Başkanı İshak Taşçı, kapsamlı bir eğitim programı gerçekleştirdiklerini kaydetti.

atakumkamp (2)

SORUMLULUKLARIMIZ ARTIYOR
Eğitim programı kapsamında 5393 ve 5216 sayılı kanunların genel değerlendirmelerinin yapıldığını kaydeden Başkan Taşçı, “Türkiye’nin göz bebeği bir kent olmak, sorumluluklarımızı her geçen gün daha da arttırıyor. Bu kapsamda kanunların değerlendirildiği bu tür eğitimleri son derece önemsiyoruz. Atakum İlçesinde daha da güçlü bir meclis yapısının, halkımıza hizmet noktasında bizleri daha da güçlendireceğine inanıyoruz. Katılım sağlayan meclis üyelerimize ve eğitim programımızı gerçekleştiren ekibe teşekkür ediyorum” dedi.

atakumkamp (3)

DEĞİŞİM VE GELİŞİM SÜRECİ
Belediye meclisinde önceliğin halka en iyi hizmet olduğuna dikkat çeken Başkan Taşçı, “Çalışmalarıyla, projeleriyle ilçenin değişim ve gelişim sürecini hızlandıran belediyemizde, meclisimiz bu sürecin en önemli destekçisi oluyor. Yetki, görev ve yasaların daha detaylı incelenmesine fırsat bulduğumuz bu eğitim programının ardından özellikle meclisimiz noktasında çalışmalarımıza daha da hız kazandırmayı planladık. Bu plan doğrultusunda son derece verimli bir program geçirdik. Yönetimiyle, meclis üyeleriyle, çalışanlarıyla büyük bir aile olan Atakum Belediyesi, Atakumlular için çalışmayı ve üretmeyi kendisine öncelik edinmiştir” diye konuştu.

atakumkamp (4)

atakumkamp (5)

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...