Samsun’da Atakum Meclisi’nde teröre lanet!

Atakum Belediye Meclisi, senenin ilk toplantısında Denetim Komisyonu üyelerini seçerken terör olayları da protesto edildi.

Samsun’da Atakum Meclisi’nde teröre lanet!
Haber Tarihi: 3 Ocak 2017


Atakum Belediye Meclisi, 2017 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın başkanlığını yaptığı toplantıda 15 gündem maddesi oylama ile ilgili komisyonlara havale edildi.

Meclis toplantısında ayrıca Atakum Belediyesi Meclis Denetim Komisyonu üyeleri seçildi. Yapılan oylama sonucunda AK Parti Atakum Belediyesi Meclis Üyeleri Hüseyin Yıldırım, Recep Güner ve Güngör Bostancı, CHP Meclis Üyesi Hasan İpek ve MHP Meclis Üyesi Nail Yazgan, Denetim Komisyonu’nda görev aldı.

er_1

TERÖRE LANET!
Belediye Başkanı İshak Taşçı, yaptığı konuşmada, ülkedeki terör saldırılarına tepki göstererek, “Ülkemiz zor bir yılı geride bıraktık. Yeni senenin ilk gününde de hain bir terör saldırısı sonucu can kayıpları yaşadık. Terörün her türlüsünü buradan lanetliyoruz. Bu süreçte bize lazım olan en önemli şey birlik ve beraberliktir. Biz birliğimizi ve beraberliğimizi daha da güçlendirdikçe, kimse topraklarımız üzerine hainlik planları yapamaz” dedi.

atakum_meclis2

Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...