Samsun’da Bir Kişi Evini Ateşe Verip Kapısını Kitledi! Şahsı Kurtarmak İsteyen 2 Polis Zehirlendi

Samsun’da bir kişi evini ateşe verip kapıyı da üzerine kilitleyince olaya müdahale eden 2 polis memuru dumandan zehirlenerek hastanelik oldular. Olay, Canik ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde saat 22.45 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 35 yaşındaki M.G., 12 yaşındaki kızı A.G.’yi darp edince eşi tarafından polise ihbar edildi. Polisin evine gittiği M.G., polislere kapıyı açmayıp apartmanın […]

Samsun’da Bir Kişi Evini Ateşe Verip Kapısını Kitledi! Şahsı Kurtarmak İsteyen 2 Polis Zehirlendi
Haber Tarihi: 16 Eylül 2015


Samsun’da bir kişi evini ateşe verip kapıyı da üzerine kilitleyince olaya müdahale eden 2 polis memuru dumandan zehirlenerek hastanelik oldular.

Olay, Canik ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde saat 22.45 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 35 yaşındaki M.G., 12 yaşındaki kızı A.G.’yi darp edince eşi tarafından polise ihbar edildi. Polisin evine gittiği M.G., polislere kapıyı açmayıp apartmanın zemin katındaki evini ateşe verdi. Kapıyı da üzerine kilitleyen M.G.’yi polisler evin kapasını kırarak alevler arasında kurtardılar. Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri yangına müdahale ederek kontrol altına alıp söndürdü.

Samsun'da Bir Kişi Evini Ateşe Verip Kapısını Kitledi! Şahsı Kurtarmak İsteyen 2 Polis Zehirlendi

Evini kundaklayan M.G.’yi kurtarmak isteyen 2 polis memuru ise dumandan zehirlenerek hastanelik oldular. M.G. ise “Genel güvenliği tehlikeye dönüşmek, aile içi şiddet uygulamak ve kundaklama” suçlarından Canik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. Babasının darp ettiği iddia edilen A.G. adli kız çocuğu ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından taburcu edildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...