Samsun’da Çıkan Bir Kavgada Bardağın Üzerine Düşüp Ağır Yaralandı

Samsun’da kavgada bir kişinin masa üzerindeki bardağın üzerine düşüp ağır yaralanmasıyla ilgili bir kişi gözaltına alındı. Olay, İlkadım ilçesi Liman Mahallesi’ndeki bir işyerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.A.(37) ile M.K.D.(42) arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine düşen M.K.D., masanın üzerindeki bardağın üzerine düştü. Bu sırada kırılan bardak M.K.D.’nin alnını ve tendom damarını keserek […]

Samsun’da Çıkan Bir Kavgada Bardağın Üzerine Düşüp Ağır Yaralandı
Haber Tarihi: 30 Eylül 2015
Haber Kategorisi: Asayiş, Samsun Güncel Haber


Samsun’da kavgada bir kişinin masa üzerindeki bardağın üzerine düşüp ağır yaralanmasıyla ilgili bir kişi gözaltına alındı.

Olay, İlkadım ilçesi Liman Mahallesi’ndeki bir işyerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.A.(37) ile M.K.D.(42) arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine düşen M.K.D., masanın üzerindeki bardağın üzerine düştü. Bu sırada kırılan bardak M.K.D.’nin alnını ve tendom damarını keserek ağır yaraladı. Kanlar içinde kalan M.K.D., Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. M.A. ise Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Haber Etiketleri: , ,
Yazı hakkındaki yorumunuzu paylaşın...