REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atakum ve Samsun Haberleri

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Samsun’da Dolmuş Hatları Kaldırılacak Mı?

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Samsun’da Dolmuş Hatları Kaldırılacak Mı?
1.485
12 Şubat 2014 - 10:09
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, şehir içinde çalışan dolmuş hatlarının kaldırılması ile ilgili söylentilerin tamamen dedikodudan ibaret olduğunu söyledi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi yetkilileri şehir içinde çalışan 4 dolmuş hattının dernek başkanları ve mensupları ile bir araya geldi. 100. Yıl Bulvarı üzerinde bulunan 1 no’lu dolmuş taksiciler irtibat bürosunda düzenlenen toplantıya Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Sefer Arlı ve Mustafa Yurt, Daire Başkanı Dursun Ali Ömür, Zabıta Müdürü Adem Yüksel, Zabıta Müdür Yardımcısı Yılmaz Açıcı, 1 No’lu Dolmuş-Taksiciler Dernek Başkanı Sadık Tercanlı, 2 No’lu Dolmuş-Taksiciler Dernek Başkanı Ahmet Kabadayı, 3 No’lu Dolmuş-Taksiciler Dernek Başkanı İsmet Kodalak, 4 No’lu Dolmuş-Taksiciler Dernek Başkanı Taner Yayla ve hatlarda çalışan hat sahibi çok sayıda üye katıldı.

Şehir içinde çalışan 4 hattın dernek başkanlarını ilk defa bir araya getiren toplantıya hatların kapatılacağı ile ilgili söylentiler damga vurdu. Konu ile ilgili söylentiler olduğunu ve bu söylentilerin hat sahipleri ve çalışanlar arasında büyük huzursuzluğa neden olduğunu dile getiren dernek başkanları konuyu Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı’ya sordular.

ARLI, “BU SÖYLENTİLER DEDİKODUDAN İBARET”
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı bu söylentilerin kendilerine de ulaştığını ve dolmuş hatlarının kapatılmasının söz konusu bile olmadığını ifade ederek, “Ne Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’ın ne de belediyeden herhangi bir yetkilinin bu yönde bir söylemi olmamıştır. Bu tamamen dedikodudan ibarettir. Bizim kapımız her zaman açık. Keşke bu dedikodular yayılmaya başladığında duyar duymaz bize gelip sorsaydınız. Size gerekli açıklamayı yapardık. Biz dolmuşçu esnafımızın gelirini nasıl yükseltiriz, nasıl daha rahat yaşamalarını sağlarız diye düşünürken böyle bir düşünce içerisinde olmamız mümkün olabilir mi?” diye konuştu.

Arlı’nın konuşmasından sonra yüreklerine su serpildiğini söyleyen dolmuşçu esnafı da, “Uzun zamandır bu söylenti yüzünden huzurumuz bozulmuştu. Bizi rahatlattınız. Bu toplantı için teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.